YETKİLİ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ YAPAN FİRMA

YETKİLİ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ YAPAN FİRMA

Tekdezvip, yetkili su deposu temizliği yapan firma kapsamında yıllardır Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.

Hemen her alanda kullanımı sağlanan ve önemli bir ihtiyaç olan suyun, sağlıklı kullanımı için firmamız ile iletişime geçerek profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.

Hemen her alanda kullanımı sağlanan suyun sağlıklı olarak sunulabilmesi için muhafaza edildikleri alan olan su depolarının steril olması gerekmektedir.

 

Su depolarının steril ve temiz olması için en geç 6 ayda bir düzenli ve periyodik olarak temizliği yaptırılmalıdır.


Yetkili su deposu temizlik


YETKİLİ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ YAPAN FİRMA

Firma ve personeller olarak tüm yetki ve kalite belgelerine sahip kuruluşumuzdan, su deposu temizleme fiyatları hakkında bilgi alabilir yada su deposu temizliği randevusu oluşturabilirsiniz.

 

Bununla ilgili Sağlık Bakanlığı genelgesince de su depolarının kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir diğer dönemlerde en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması zorunlu kılınmıştır.

 

Su depolarının düzenli ve periyodik olarak temizliğinin yaptırılmaması depolardaki suyun kirli kullanımına neden olacaktır. Kirli su bakteri üremesi için uygun alanlar demektir ve koliform, ekoli, enterekok bakterilerinin hızla üreyerek depoyu kaplamasına neden olunacaktır.

Bu durumda kullanılan bakteri yuvası su, insan vücuduna nüfus ederek kusma, bulantı, ishal, yüksek ateş, kolera, kırım Kongo kanamalı ateş, tifo gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet verecektir.

Bu rahatsızlıklar kişiden kişiye farklı reaksiyon göstermekte ve ölümcül sonuçlanabilmektedir. Bu konuyla ilgili Dünya Sağlık Örgütü raporunda kirli su kullanımından kaynaklı ölümler sigara ve alkolden sonra altıncı sırada yer almaktadır.

 

Rapor incelendiğinde, durumun ciddiyeti gözler önüne serilmekte ve Sağlık Bakanlığı tarafından da bunun tedbiri zorunluluk getirilerek alınmış olmaktadır.

 

En geç 6 ayda bir yaptırılması gereken temizlik hizmeti ihmal edildiği takdir de yaşanacak sağlık problemlerinin ciddiyeti ile birlikte depo içerisinde de çeşidine göre problemler meydana gelmektedir.

 

Depoların çeşitlerine göre; paslanmalar, delinmeler, çatlamalar, yosunlanma gibi problemler meydana gelmekte ve bu problemlerin yaşandığı depolar aynı zamanda bakteri yuvası olmaktadır. Bu tür depolar da uygulanacak yöntem ve metotlar temizlik sonrası uzman ekipler tarafından belirlenecek olan ve profesyonellik isteyen işlemlerdir.

 

Bu işlemler daha uzun süreli ve daha maliyetli olmaktadır. Kimi zaman da depolar tamamen işlevini yitirmekte ve değiştirilmesi gerekmektedir.

Su depolarının düzenli ve periyodik olarak, yetkili su deposu temizliği yapan firma tarafından yaptırılması, yaşanacak tüm problemlere çözüm olmakta ve tekrar aynı problemlere sebebiyet vermeyecek takibini ve işini özenle yapan firma anlamını taşımaktadır.


Yetkili su deposu temizliği yapan firma 


Bu tür firmaların öncelikle kendi içerisinde tüm belgeleri eksiksiz olarak ve eğitimli ekipler ile hizmet sunuyor olması gerekmektedir. Sahip olunan belgeler eğitimli ve uzman ekipler hakkında bilgi sunmaktadır.

 

Bu belgeleri ve özelliklerini incelediğimizde;  yetkili su deposu temizliği yapan firma Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile hizmet veriyor olmalıdır. Bu belge ile herhangi bir denetleme de ibraz edilebilecek iş tamamlandı formunu teslim etme yetkisi bulunmakta ve Sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile hizmet verdiğini kanıtlamaktadır.

 

TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi, uygulanacak yöntem ve metotlara hakim ekipler tarafından hizmet sunulduğunu ve yetkili su deposu temizliği yapan firma olduğunu kanıtlayan diğer önemli belgedir.

 

Su deposu temizliğinde profesyonel hizmet sunacak olan ekipler ayrıca depo içerisinde herhangi bir problem olduğunda bunun bilgisini doğru bir şekilde aktararak uygulanacak yöntemler hakkında bilgi sunmaktadır. Deponun tamamen işlevini kaybetmeden kurtarılmasını sağlayan bu durum hem maddi hem de manevi olarak destek niteliğinde olmaktadır.

 

İş sağlığı ve güvenliği sertifikası firmanın; iş güvenliği uzmanları tarafından eğitim aldığının, eğitim sonrası başarı ile sonuçlanarak belgeyi almayı hak kazandığının ve eğitimli ekipler olduğunun göstergesi niteliğindedir. Bu durumda yetkili su deposu temizliği yapan firma niteliği eğitimli ekipler ile tamamlanmış olacaktır.

 

Ayrıca firmanın yetki ve kalite belgelerinin eksiksiz olması güvenilir olduğunun ve personel yetki belgelerinin eksiksiz olması kaliteli hizmet sunulacağının kanıtı niteliğinde olmakta, yetkili su deposu temizliği yapan firma olduğunu kanıtlayan önemli göstergeler olmaktadır.

 

Su deposu temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti, sağlıklı sonuç ve verimli olarak işlevsellik olabilmesi için mutlaka yetkili su deposu temizliği yapan firma tarafından sağlanmalıdır. Yetkili su deposu temizliği yapan firma niteliklerini karşılayan belgeler sorgulanarak kaliteli ve güvenilir hizmet alındığının kanıtları talep edilmelidir.

 

TEKDEZ V.İ.P, su deposu temizlik ve dezenfeksiyon hizmetini TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi ile uygulanacak doğru yöntem ve metotlara hakim ekipler ile hizmet sunmakta olan ve Türkiye geneli yetkili su deposu temizliği yapan firma olarak kalitesini ortaya koymuş kurumsal bir kuruluştur.

Ayrıca Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile hizmet vermekte olan firmamız doğru yöntem ve tekniklerde, yasal süreçler ile sorunsuz çözümler sunmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği sertifikası ile TEKDEZ V.İ.P siz değerli müşterilerimize eğitimli ekipleri ile profesyonel hizmet vermekte ve yetkili su deposu temizliği yapan firma kapsamında tüm denetlemelerde ve sağlıksal süreçlerde en önemli destekçiniz olmaktadır.

Yetkili su deposu temizliği yapan firma TEKDEZ V.İ.P, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ve personel yetki belgeleri ile kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

 

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, su deposunun tonajı, niteliği ve suyun depoya nereden ulaştığı bilgileri sonrası talebiniz ile birlikte randevu oluşturulacaktır.

Randevu gününde eğitimli ve uzman ekiplerimiz tarafından deponun dibinde kalacak olan çamur, balçık ve benzeri yabancı maddeler tahliye edilecektir. Tahliye sonrası deponun tüm yüzeyleri yıkanarak tekrar tahliye işlemi yapılacaktır.

 

Su deposunun dibinde kalan çamur, balçık ve benzeri yabancı maddelerin tahliyesi sağlandığında deponun tüm yüzeyleri Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile dezenfekte edilecektir.

Dezenfekte işlemi bir süre bekletilerek tüm bakterilerin yok olması sağlanacaktır. Bekleme sonrası deponun tüm yüzeyleri yıkanarak kirli su tahliye oluncaya dek deponun tüm yüzeyleri yıkanmaya ve tahliye edilmeye devam edecektir.

 

Temiz su geldiğinden emin olan yetkili su deposu temizliği yapan firma TEKDEZ V.İ.P eğitimli ekipleri tarafından su deposu sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.

Temizlik sonrası tarafınıza teslim edilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz.

 

Yetkili su deposu temizliği yapan firma TEKDEZ V.İ.P, su deposu temizlik ve dezenfeksiyon hizmetinden sonra deponun öncesi ve sonrası resimlerini mutlaka tarafınıza aktaracaktır.

 

Su deposu temizliğinde sağlıklı su kullanımı ve güvenilir hizmet için mutlaka yetkili su deposu temizliği yapan firma kapsamında sahip olunması gereken belgelerin değerlendirilmesi gerekmektedir. Aksi takdir de alınacak olan hizmetin kalitesi ve güvenilirliğinden emin olunamayacağı gibi iş bitiminde tarafınıza teslim edilecek olan iş tamamlandı formunun da herhangi bir kanuni hükmü bulunmayacaktır.

 

Ayrıca, herhangi bir firma tarafından verilmiş olan hizmet sonrası deponun zarar gördüğü gibi durumlar ile karşılaşılmış olup dikkat edilmesi gereken bu durumun sağlık açısından ve maddi açıdan çok zorlayıcı olduğunu belirtmek doğru olacaktır.

 

Kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde tüm belgeleri ve eğitimli ekipleri ile yetkili su deposu temizliği yapan firma kapsamında hizmet sağlayan TEKDEZ V.İ.P ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.

Sağlıklı su kullanımı ve güvenilir hizmet için lütfen iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021