YETKİLİ SU DEPOSU TEMİZLEME SERVİSİ

YETKİLİ SU DEPOSU TEMİZLEME SERVİSİ

Su depoları hemen her alanda kullanımı sağlanan suyun, muhafaza edildiği ve kullanıma sunulduğu alanlardır. Bu alanların temiz ve steril olması sağlıklı su kullanımı için önemli bir koşul olmaktadır.

Suyun sağlıklı ve steril olarak tarafınıza ulaştığından emin olmanın yolu temizlik hizmetinin yetkili kuruluşlar tarafından sağlanmış olması ile mümkün olacaktır.

 

Tekdez V.İ.P, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile yetkili su deposu temizleme servisi olarak yıllardır Türkiye geneli hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur. Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

 

Su depolarının kendi içlerinde birçok çeşidi bulunmaktadır ve bu depolara barajdan temizlenmiş olarak çıkan su ulaşmaktadır.

 

Ancak temizlenmiş olarak çıkan su yol boyunca beraberinde çamur, balçık ve benzeri yabancı maddeleri de taşıdığı için depoya ulaştığında kirlenmiş olmaktadır.


Yetkili su deposu temizleme servisi 


Depo içerisine ulaşan kirli su, temizliği yaptırılmadan insanlara sunulduğu takdir de ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet verecektir.

 

Bu rahatsızlıkların başlıca nedeni kirli sudan kaynaklı depoda üreme alanı bulan koliform, ekoli, enterekok bakterilerinin hızlıca üremiş olmasıdır.

Bu bakteriler; ishal, kusma, bulantı, yüksek ateş, kolera, tifo, dizanteri, kırım Kongo kanamalı ateş gibi rahatsızlıkların öncül sebebi olmakla birlikte ölümcül sonuçlara da neden olabilmektedir.

 

Ayrıca kirli su zamanla depolara da zarar vermektedir. Deponun çeşidine göre değişiklik gösteren bu zararları; delinme, çatlama, yosunlanma, paslanma olarak belirtmek doğru olacaktır.

Delinme, çatlama ve paslanma problemleri deponun işlevini verimli olarak yerine getirebilmesine engel olmaktadır.

 

Bu tür durumlarda deponun tekrar işlevini kazandırmak için uygulanacak olan işlem daha uzun süreli ve daha maliyetli olmaktadır.

 

Kimi zaman depolar kurtarılamaz hale gelmekte ve değiştirilmesi gerekmektedir. Yosunlanmanın yoğun şekilde oluştuğu ve kurtarılamaz hale gelen depolar da uygulanacak herhangi bir işlem bulunmamakta, bu durumda depo kaybına sebebiyet vermektedir.

 

Depo kaybından daha önemli konu olan insan sağlığına ciddi boyutta rahatsızlık veren bu durumlara sebebiyet verilmemesi için depoların yetkili su deposu temizleme servisi tarafından düzenli ve periyodik olarak en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

 

Firmanın, yetkili servis olup olmadığını ayırt etmenin yolu sorgulanacak olan belgelerden geçmektedir.

Bu belgeleri; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile personel belgeleri olarak belirtmek doğru olacaktır.

 

Tekdez V.İ.P, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak yetkili su deposu temizleme servisi hizmetini yıllardır vermekte olan profesyonel bir kuruluştur.

 

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde müşteri danışmanımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Randevu sistemi ile hizmet vermekte olan firmamız tarafından talebinizle birlikte randevunuz oluşturulacaktır.

 

Randevu gününde deponun ekiplerimize boş ya da boşa yakın teslim edilmesi yeterli olacaktır.

 

Uygulanacak olan doğru yöntem ve metotlara hakim uzman ve eğitimli ekiplerimiz tarafından depo Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile temizlenerek sağlıklı kullanıma teslim edilecektir. İş bitiminde tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz.

 

Temizlik öncesi ve sonrası resimleri, iş bitiminde tarafınıza aktarılarak verilen hizmetin kalitesi tarafınıza sunulmuş olmakta ve depoda herhangi bir problem ve uygulanması gereken farklı işlemler var ise bilgisi de verilmektedir.

Her anlamda sağlıklı su kullanımı için gerekli tüm özveri ile hizmet vermekte olan Tekdez V.İ.P, güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

 

Su deposu temizliğinde, yetkili su deposu temizleme servisi tarafından hizmet almak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz. Kuruluşumuz Sağlık Bakanlığı yetki ve izin belgelerinin yanında İSO kalite denetim sistemiyle mevcut müşterilerine her daim profesyonel çözümler sunmaktadır.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021