YETKİLİ SU DEPOSU İLAÇLAMA

YETKİLİ SU DEPOSU İLAÇLAMA

Su, hemen her alanda kullanımı sağlanan önemli bir ihtiyaçtır. Günlük hayatta her alanda ihtiyaç duyulan suyun muhafaza edildiği alanlar su depoları olarak nitelendirilmektedir.

Su depolarından konutlara, iş yerlerine, kurum kuruluş ve benzeri tüm alanlara, suyun temiz ve steril olarak sunuluyor olması gerekmektedir.

 

Bu temizlik ancak yetkili su deposu ilaçlama hizmeti ile mümkün olmaktadır. Aksi takdir de kirli su, deponun içerisinde koliform, ekoli, enterekok bakterilerinin hızlıca üremesine neden olacaktır.

 

Bakterilerin hızla ürediği suyun kullanımı, yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı, kırım Kongo kanamalı ateş, kolera, tifo gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet verecektir. Bu rahatsızlıklar ölümcül sonuçlara neden olabilmekte ve insan sağlığı ciddi boyutta tehlikeye atılmış olmaktadır.

 

Aynı zaman da birçok çeşidi bulunan deponun, çeşitlerine göre yosunlanma, paslanma, delinme, çatlama gibi durumlara sebebiyet vermekte olan bu durum deponun verimli olarak işlevini yerine getirmesine de engel olmaktadır.


Yetkili su deposu ilaçlama 


Deponun verimli olarak işlevini yerine getirememesi, öncelikle insan sağlığını tehlikeye atmakta ve zamanla kullanılamaz hale gelmesine sebep olmaktadır.

 

Bu durumda, Sağlık Bakanlığı 2007/67 genelgesinde de zorunlu kılındığı gibi su depolarının kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir, diğer dönemlerde en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

 

Temizlik hizmetinin yetkili su deposu ilaçlama kapsamında yapılması gerekliliği, depoda uygulanacak yöntem ve metotlara hâkim firmalar tarafından hizmet sağlanması gerekliliğini ortaya koymaktadır.

 

Aksi takdir de iş bitiminde tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı formunun herhangi bir yasal hükmü bulunmayacaktır.

 

Herhangi bir kuruluştan alınan hizmetin yasal hükmü olmayacağı gibi hizmet sonrası daha tehlikeli durumlara sebebiyet verilebilmektedir. Deponun herhangi bir problemi yokken yanlış uygulama ve yöntemler, kırılmalara, delinmelere ve çatlamalara sebebiyet vermektedir.

 

Ayrıca kullanılan malzemeler depo içerisinde farklı reaksiyonlara sebep olmakta ve bu durum zehirlenmeler ile sonuçlanmaktadır.

 

Hizmet alınacak firmanın, belgeleri sorgulanarak ve talep edilerek yaşanılacak problemlerin önüne geçmek mümkün olacaktır.

 

Yetkili su deposu ilaçlama; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan firmalar tarafından sağlanmaktadır.

 

Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi; Sağlık Bakanlığı denetlemelerinde geçmiş, Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile hizmet verileceğinin kanıtı niteliğinde olmaktadır.

 

İş sağlığı ve güvenliği sertifikası; iş güvenliği uzmanlarının eğitiminden geçmiş, eğitimli ekipler ile hizmet verildiğinin göstergesi olmaktadır.

 

TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi; uygulanacak yöntem ve metotlara hakim uzman ekipler ile hizmet verildiğinin kanıtı niteliğinde olmaktadır.

 

Tüm bu belgelerin sorgulanması ve talep edilmesi yetkili su deposu ilaçlama hizmeti alınacağının ve kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olmaktadır.

 

Tekdez V.İ.P, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.

 

Firmamız, yıllardır  yetkili su deposu ilaçlama kapsamında uzman ve eğitimli ekipler ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Deponun verimli olarak işlevini yerine getirebilmesi, sağlıklı su kullanımı ve sağlıklı hayat için firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz.


Tekdez V.İ.P, siz değerli müşterilerimizin sağlığını ön planda tutmakta ve yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.


Detaylı bilgi ve talepleriniz için müşteri danışmanlarımızla iletişime geçerek profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021