SUNNY SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ

SUNNY SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ

Su sebilleri açık ya da kapalı alanlara kurulumu yapılabilen kullanımı ve kurulumu oldukça basit aletlerdir.

Açık alanlara kurulumu yapılan sebillerde havadaki tozun sebil içerisine girmesi ve kapalı alanlara kurulumu yapılan sebillerde nem ve tozun hava yolu ile sebil içerisine girmesi, suda kirliliğe neden olacaktır.

Kirli su bakteri üremesi için elverişli alanlar demektir. Bu nedenle su sebili temizliği insan sağlığı açısından önem teşkil etmektedir.

 

Suyun kullanımında kolaylık sağlayan sebiller, küçük ev tipi ve büyük sanayi tipi olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok markasından biri olan Sunny su sebili temizliği de, markası fark etmeksizin kirli su kullanımı sonucu rahatsızlıklara sebebiyet vermemek için düzenli ve periyodik olarak yaptırılmalıdır.

Su sebili temizliğinde markası ve çeşidi fark etmeksizin tüm sebiller temizlenebilmekte ve temizliğinin düzenli olarak sağlanması gerekmektedir.

Kirli suyu seven bakterilerin, hızlıca sebil içerisine nüfus edeceği göz önünde bulundurulacak olursa, bu şekilde kullanımının ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet verecek olması kaçınılmaz olacaktır.

Bu bakteri çeşitlerinden biri olan Koliform, yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi ciddi rahatsızlıklara sebebiyet vermekle birlikte her bünyede farklı reaksiyon göstererek ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir.


Sunny su sebili temizliği

 

Bakteri üremesine sebebiyet veren su kirliliğinin, suda oluşacak olan koku ve tat farklılıklarıyla anlaşılması mümkündür. Kirli su zamanla koku ve tat farklılığına sebebiyet verecek ve bu da sebillerin en büyük problemi ve bakteri üremesinin hızlandırıcı etkisi olan yosunlanma oluşumuna neden olacaktır.

Su sebillerinde yosunlanmanın arındırılması zor bir işlemdir ve ancak doğru metot ve yöntemlerle arındırılma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 

Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, İSO kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası ve eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile eksiksiz personel yetki belgeleri, firmaların doğru metot ve yöntemlere hakim olduğunun kanıtı niteliğindedir. Su sebili temizliğinde hizmeti verecek olan firmanın bu belgelerinin sorgulanması, verimli sonuç için büyük önem teşkil etmektedir.

Ayrıca sebillerin, yosunlanmayı hızlandırıcı etken olan sıcaklık faktörlerinin yakınında olmamasına dikkat edilmelidir. Elektrikli ev aletleri olarak nitelendirebileceğimiz bu faktörler, sebil içerisinde yosun oluşumu ile bakteri üremesini hızlandıracak etkiye sahiptir.

 

Doğru konumlandırılan sebilin, en geç 3 ayda bir düzenli olarak temizliği yaptırılarak oluşacak olan bu problemlere sebebiyet verilmemiş olacaktır.

Koliform bakterisinin 30 ile 90 gün arasında üreyebilen bir bakteri çeşidi olduğu bilinmelidir ve 90 günü aşkın süredir Sunny su sebili temizliği yapılmadıysa ciddi rahatsızlıklara neden olmaması için kullanımının durdurulması gerekmektedir.

 

Tekdez V.İ.P ekibi olarak siz değerli müşterilerimize sağlıklı su kullanımı için profesyonel ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktayız.

Sağlık Bakanlığı onaylı Türkiye geneli bir kuruluş olan firmamız yıllardır, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile eksiksiz personel yetki belgeleri ve İSO kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası ile kaliteli ve güvenilir adres olmaya devam etmektedir.

Sunny su sebili temizliği işlemlerinizde profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.


Sunny su sebili temizliği

 

Sunny ve tüm sebil markalarının temizliğinde kaliteli hizmet sunmakta olan Tekdez V.İ.P yerinde hizmet vermektedir. Su sebili temizliği sonrası verilecek olan formu herhangi bir denetlemede ibraz edebileceğiniz yasalar çerçevesinde hizmet vermekte olan firmamız sağlıklı su kullanımı için gerekli tüm tedbirlere ve özveriye sahiptir.

Sağlıklı su hayatın devamlılığı için en önemli faktörlerden biridir. Verimli bir hayat için doğru adresten temizlik hizmeti alarak kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

Sağlıklı su kullanımı, güvenli ve kaliteli hizmet için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021