SU SEBİLİ TEMİZLİK FİYATLARI

SU SEBİLİ TEMİZLİK FİYATLARI

Hemen hemen her iş yerinde, ofislerde ve artık evlerde de bulunan su sebilleri kışın sıcak su, yazın soğuk su ihtiyacımızı karşılamaktadır. Çok sık kullanılan bu ürünlerde kullanıcıların aklına gelen en sık soru ise su sebili temizlik hakkında olmaktadır. Sebiller su içme ihtiyacımızın bir sonucu ortaya çıkan makineler olduğundan, temizliğine önem verilmesi ve steril olması gerekmektedir. Ozonla su sebil temizliği en sağlıklı yöntemdir. Sağlıklı ve temiz bir su sebili için belirli periyotlarda bakım onarımı ve temizliği yaptırmak gerekmektedir. 

Temizlenmeyen sebillerde içilen sularda tat ve renkte bozukluk gözlenebilir, koku farklılıkları olabilir. Hatta uzun süre temizliği yapılmayan sebiller içerisinde yosun oluştuğu gözlenmektedir. Bu istenilmeyen sonuçlar sebile alınan suyun kalitesine bağlı olmakla beraber, uzun süre bakım olmadığında suyun iyi olması da etkilememektedir. 

Su sebili temizlik işlemi ve bakımı ozon ile olmaktadır ve buna Ozonla Sebil Temizliği adı verilmektedir. Marka, model ve tipi fark etmeksizin bütün su sebillerinin 3 aylık süre ile bakımı yapılmaktadır. 

Temizliği yapılmayan sebillerde oluşan bakteriler kusma, ishal, bulantı gibi olumsuz etkilere yol açmaktadır. 

SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR? su sebili temizlik fiyatları

Su sebili temizliğinde ozon ve su dışında hiçbir madde kullanılmamalıdır. Gelen yetkili servislerce aşağıdaki aşamalar takip edilerek temizliği yapılır. Ozonun etkisi tamamen doğal olmasından gelmektedir. Oksijen atomundan oluşan ozon, sağlıkta da kullanılan, saf ve doğal bir maddedir. 

Temizlenecek sebil veya sebillerin aksamları kontrol edilir, musluk veya damacana bağlantısı sökülür. Sebilin haznesindeki sıcak ve soğuk su tahliye edilir. 

Fiziksel temizlikten sonra, haznelere tekrar su doldurulup, cihaza yaklaşık 10 dakika ozon gazı verilir. Bu işlemde ozon ile kaynayan su sebil içerisindeki borularda dolaşır. 

Ozonlama sonrasında, sıcak ve soğuk su haznesi sökülüp temizliği yapılır. 

Musluklardan ve vanadan tahliye edilen ozon sonucunda temizlik yapılmış olur. 

Bakterilerden temizlenen sebil artık kullanıma hazırdır. Bir sebilin ortalama temizlik süresi 20 dakika olmaktadır. Bütün bunlar yapıldığında su sebili temizlik işlemi tamamlanmış olmaktadır. 
su sebili temizlik fiyatları
SU SEBİLİ TEMİZLİĞİNİ KİMLER YAPAR? FİYATI NE KADAR? 

Su sebili temizliği yapan birçok firma bulunmaktadır. Ancak konu sağlığımız olunca temizlik yapan firmanın kalitesi de öne çıkmaktadır. Bu konuda temizlik yaptırılacak firmada bazı önemli hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Temizlik yapacak firmaların, ISO, iş güvenliği gibi konularda sertifika sahibi olması gerekmektedir. Hizmet verecek personellerin belirli eğitim ve sertifikalara sahip olması sağlığımızı doğrudan etkileyen bir konudur. 

TEKDEZVİP İSO, iş sağlığı güvenliği, ozon kullanma belgesi, referansları göz önüne alındığında temizlik konusunda tercih edilince verilen hizmet ve su sebili temizlik fiyatları açısından müşterilere gerekli memnuniyeti verecek kalitede bir firmadır. 

TEKDEZVIP verdiği hizmet lokal olmayıp, Türkiye geneli olmaktadır. En iyi Ozonla Sebil Temizliği  çalışmalarını VİP kalitede almak için şirketimzile iletişime geçebilrisiniz.

Su sebili temizlik fiyatları, sağlığımızı etkileyen etkenler ile karşılaştığında yüksek tutarlarda değildir. Özellikle temizliği ve bakımı yapılmadığında doğan sağlık sorunları göz önüne alındığında su sebili temizlik fiyatları düşünüldüğü gibi yüksek olmamaktadır. Fiyat almak için müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilir, randevu talebi oluşturabilirsiniz. 

  

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021