SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ FİYATLARI

SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ FİYATLARI

Su sebili temizliği özellik yaz aylarına girmeden mutlaka yapılmalıdır. Yaz aylarında soğuk su ihtiyacımızı ve kışın sıcak su ihtiyacını karşılayan ve hayatımızın rahatlığını artıran makinelerin başında su sebilleri verilmektedir. 

Farklı marka ve modellerde su sebilleri var. 

Awox, Vestel, Arçelik, Altus, Dijitsu, Bosch, Beko, Simfer, Siemens, Goldmaster, Uğur, Alaska, Sunny - Su dağıtıcılarının ana markalarından biri. Tüm markaların su dağıtımcılarına temizlik ve ozonlama hizmetleri verilebilir. 

Bu amaçla, büyük endüstriyel tip su sebilleri ve küçük ev tipi su sebilleri olarak sınıflandırırız. Bu su sebilli temizliği için arıtmaya bağlanabilir, bir şişeye bağlanabilir veya musluk suyuna bağlanabilir. 

Hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, restoranlar, günlük yaşamımızda birçok yerde bulduğumuz iş merkezleri ve su sebili kullanımı ihmal konusudur su sebili temizliği fiyatları da önellidir. 

Yaz aylarında soğuk su ihtiyacımızı ve kışın sıcak su ihtiyacını karşılayan ve hayatımızın rahatlığını artıran makinelerin başında su sebilleri verilmektedir. 

Farklı marka ve modellerde su sebilleri var. 

Awox, Vestel, Arçelik, Altus, Dijitsu, Bosch, Beko, Simfer, Siemens, Goldmaster, Uğur, Alaska, Sunny - Su dağıtıcılarının ana markalarından biri. Tüm markaların su dağıtımcılarına temizlik ve ozonlama hizmetleri verilebilir. 

Bu amaçla, büyük endüstriyel tip su sebilleri ve küçük ev tipi su sebilleri olarak sınıflandırırız. Bu su sebilleri arıtmaya bağlanabilir, bir şişeye bağlanabilir veya musluk suyuna bağlanabilir. 

Hastane, bina, avcılık, restoranlar, iş merkezleri, günlük yaşamımızda birçok noktayla karşı karşıya kaldığımız ve su sebillerinin kullanımının gözden kaçırılmayacağı anlamına geliyor. 

İçtiğimiz su pınarının temizlendiğini ve dezenfekte edildiğini nasıl biliyoruz? 

Koku, renk, tat değişimleri ve alglerle ilgili problemler, belli sürelerde temizlenmeyen su sebillerinde ortaya çıkar. 

Bu gibi durumlarda, dağıtıcının kullanımı kesilmelidir. 

Su sebili temizliği fiyatları

Koku, renk ve tattaki farklılıklar su pınarı içindeki bakteri üremesini gösterir. Algler - Bu bakteri çoğaldığını gösteren başka bir elementtir. 

Koliformlar bu bakterilerin başındadır. Koliform, genellikle bağırsak sistemini oluşturur. 

Ateş, ishal, bulantı, kusma, alerji ve benzeri rahatsızlıklara neden olur. 

Ek olarak, E. coli çok hızlı bir şekilde çoğalan ve uygun şekilde dezenfekte edilmemişse çıkarılması zor olan bir bakteri türüdür. 

Bu aktif durumlar, su pınarında periyodik temizlik olmadan her zaman meydana gelemez. Örneğin, sudaki bakteri üremesinin başlangıcında, tat değişiklikleri hissedilmeyebilir su sebili temizliği fiyatları ortalama 40-ile 80tl arasında değişir. 

Bu ve benzeri sebeplerden dolayı, su sebilleri temizlenmeli ve dezenfekte edilmelidir. 

Alg su pınarı ile ilgili problem temizlikle giderilebilir. Yosun ile ilgili sorunların temizlenemeyen bir su tankında ortaya çıkması oldukça doğaldır. 

Sonunda profesyonel temizlik yapan müşterilerimize su pınarı aroması ve benzeri şikayetler, problemleri ortadan kaldırmaktadır. 

Su pınarı yosun, koku giderici su pınarı, su sirkesi pınarı, üzüm sirkesi veya elma sirkesi, su pınarı temizleme çözeltisi veya ovma tozu ile asla yanıltıcı olmamalıdır. 

Bütün bunlar, mevcut bakterilerin yok edilmesine değil, mevcut bakterilerin çoğalmasına neden olan yanlış bilgi ve kulak yöntemleridir. 


Su sebili nedir? 

Asla su ve ozon dışında dezenfektan kullanmayın. 

Ozon çok güçlü oksidasyonu dezenfekte ederek ve kısa sürede oksijene dönüştürerek sağlığımızı olumsuz yönde etkilemez. 

Dağıtıcılardaki ozon temizliği, tüm bakterilerin yok edilmesini ve çoğalmasını önleme işlemidir. 

Ozonla su sebili temizliği dağıtıcısının temizlenmesi uzman, profesyonel ve kurumsal firmalarda uygulanması gereken bir hizmettir. Ozon temizleme makinesinde 2000 adet jeneratör kullanımı dezenfeksiyon işleminin etkinliğini arttırır. Ek olarak, dispenserdeki ozon temizliği 0,5 ppm'yi geçmemelidir. 

Ozon jeneratörleri için kalite kontrol sertifikaları ilgili şirketten talep edilmelidir. 

Su arıtma tesislerinde, geleneksel ve büyük endüstriyel su dağıtıcılarında genellikle 1000'i oluşturan 2000 adet jeneratör kullanılması tavsiye edilir. 

Su dağıtıcısını hangi temelde temizlemeliyiz? 

Su sebilleri, kışın sıcak su ihtiyacımızı karşılayan ve hayatımızın rahatlığını sağlayabilen makinelerden biridir. Su, temiz ve steril tutulmalıdır, çünkü tüketim ihtiyaçlarımızı karşılar. Sağlıklı su ihtiyacımızı karşılamak için su sebilleri temizlenmeli ve bakımı yapılmalıdır su sebili temizliği fiyatlarının uygun olanını bulmak gerekir. 

Su dağıtıcısının temizlenmesi ve bakımı sadece ozon varlığında mümkündür. 

Su dağıtıcılarında suda temizlenemeyen bakteriler suda tat, renk ve koku farklılıklarına neden olur. Yosun oluşumu da yaygın bir sorundur. 

Alg, koku, renk ve tat arasındaki farklar; Direkt güneş ışığına maruz kalmayan düşük kalitede su, temizlik yetersizliğinden dolayı bakteri üremesinden kaynaklanabilir su sebili temizliği yapılmalıdır.. 

Alerjiler, bağırsaklarda irin, ishal, kusma, bulantı ve benzeri sağlık sorunları olabilir, çünkü bu şekilde bir dispanser kullanırken oluşan bakterilere maruz kalabiliriz. 

Tüm bu nedenlere ve ilgili düzenlemelere uygun olarak, endüstriyel veya ev tipi su sebilleri marka modelinden bağımsız olarak 3 ayda bir temizlenmeli ve ozonlaştırılmalıdır. 

Su sebili temizliği durumunda, katılımcılardan bağımsız olarak tıbbi hizmetler sağlanmalı ve gerekli yetki ve kalite sertifikaları talep edilmelidir. 

Ozonla su sebili temizliği fiyatları için lütfen müşteri temsilcinizden bilgi talep ediniz.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021