SU SEBİLİ TEMİZLEME FİYATLARI

SU SEBİLİ TEMİZLEME FİYATLARI

Sıcak ve soğuk suyun zahmetsiz bir şekilde temin edilmesini sağlayan su sebilleri, sıkça kullanılmaktadır. Suyun her dakika içerisinde bulunmasından ötürü yosun birikimi ve mikrop oluşumu da sıkça meydana gelir. Bu sebeplerden ötürü su sebili temizleme işleminin sıkça yapılması gerekir. 

Su sebilleri kullanım kılavuzuna göre en az üç ayda bir temizlenmeleri gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde birçok hastalık meydana gelebilir. Sürekli bir bekleyen su, sirkülasyon olsa dahi, temizleme işlemi gerçekleştirilmezse hiç hoş sonuçlar doğurmaz. 

Hem sıcak su hem de soğuk su temin etme konusunda, kişilere kolaylık sağlayan su sebilleri, ev ortamında, evde bulunan ürünlerle temizlenebilmekle beraber, su sebili temizleme tozları da mevcuttur. 

Su sebilleri damacanaya koyulacak yaklaşık bir litre sirke ile dört beş saat bekletilerek, arada da sirkülasyon gerçekleştirilerek temizlenebilmektedir. Suyun sebil içerisinde sirkeli su ile akışının sağlanması, daha sonra da temiz su ile aynı işlem yapılarak sirkeli suyun etkisi ve kokusu temizlenmesi gerekmektedir.  
su sebili temizleme fiyatları
Aynı işlem satılan toz ürünler ile de yapılabilmektedir. Böylece su sebili temizlenmiş olur. Su sebillerini temizlemede en önemli etken hangi tip olduklarıdır. Yani sanayi tipi ya da ev tipi su sebilinin temizliği de farklı olmaktadır. 

Kişilerin su sebili temizleme fiyatları araştırması yaptıkları takdirde karşılarına farklı seçenekler çıkmaktadır. 

Su Sebili Temizleme Fiyatları 

Hangi tip olduğu belirlenen su sebilleri, kendi yöntemlerimiz ile temizlenmekle birlikte, teknik servis yöntemi ile de temizlenmektedir. 

Teknik servislerin daha kapsamlı ve ayrıntılı bir şekilde temizledikleri su sebillerinin, sıcak su buharı ile öncelikle fiziki temizlikleri gerçekleştirilir. Daha sonra ise ozonlu su uygulanarak sirkülasyon sağlanır ve dezenfektan gerçekleştirilir. 

Sıcak su ve soğuk su kısımlarının en iyi şekilde tamamen temizlenmesi için teknik servis aracılığı ile temizlik yaptırılabilir. 

Çok yüksek fiyatlara mâl olmayan su sebili temizleme fiyatları, sağlık için şart olduğu için aksatmadan, belirli periyotlarla yaptırılmalıdır. Su sebilleri hayati bir önem taşıdığı için, gerçekleştirilen temizleme ya da temizlettirme işlemi, yaptırılan tarih not alınarak unutulmamalıdır. 

Kanallarda biriken; kir, toz, karınca, yosun ve tüm mikroplar, daha kapsamlı bir temizleme yöntemi olduğu için sıcak buhar ve ozonlu su yöntemi sıkça tercih edilir. 

Su Sebilinin Sağlığa Etkisi 

Kendi yöntemlerimiz ile kapsamlı bir temizliğe erişilemeyen su sebilleri, teknik servis aracılığı ile temizlendikleri takdirde sağlık açısından daha elverişli olur. Hem buhar yöntemi hem de ozonlu su kullanıldığı için, su sebili temizleme çok daha başarılı olmaktadır.  

Tüm bu hususlar göz önünde bulundurulduğunda su sebili temizleme fiyatları ​​​​​çok gözetilmeksizin, daha kapsamlı bir temizlikle ve belirlenen periyotlarla yaptırılması daha uygun olacaktır. İnsan sağlığının her şeyden daha önemli olduğu düşünülür ise, fiyatların önemi değil temizliğin ve kalitenin önemi ilk tercih sırasına koyulmalıdır. Suyun temiz olmamasından dolayı türlü hastalıklar bizi ve sevdiklerimizi olumsuz yönde etkilemektedir ve hiç hoş olmayan sonuçlar ile karşımıza çıkmaktadır. 

 ​​ 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021