SU SEBİLİ TEMİZLEME FİYATI İSTANBUL

SU SEBİLİ TEMİZLEME FİYATI İSTANBUL

Su sebilleri hemen her alanda kullandığımız genel bir ihtiyaç olan suyun kullanımı kolaylaştıran aletlerdir.

Su sebillerinin steril ve sağlıklı olması, hem verimli olarak işlevini yerine getirebilmesi hem de insan sağlığını olumsuz yönde etkilememesi açısından dikkat edilmesi gereken bir unsurdur.


Su sebili temizliği doğru metot ve yöntemlere hakim, işinde profesyonel ve uzman ekip ile hizmet vermekte olan firmalar tarafından yaptırıldığı takdir de, su sebili temizleme fiyatı İstanbul hizmetlerinizde daha sağlıklı ve verimli bilgilendirme alınacaktır.

 

Bu fiyatlandırmanın gereklilikleri için öncelikle sebilin kaç adet olduğu önem teşkil etmektedir. Adet üzerinden değerlendirme yapılarak sebilin çeşidi öğrenilmelidir. Küçük ev tipi ve büyük sanayi tipi olarak ayrılan sebillerde, küçük ev tipi sebiller altına ve üstüne damacana takılan sebil türü, büyük sanayi tipi sebiller daha çok iş yerlerinde kullanılan gri renkte sebil türüdür.


Bu sebillerin daha önce temizlenip temizlenmediği bir diğer önemli etkendir. Sebiller açık ya da kapalı alanlara kurulumu sağlanabilen aletlerdir. Açık alanlar da havadaki toz sebil içerisine girerek suyun kirlenmesine neden olmaktadır.

 

Kapalı alanlara kurulumu yapılan sebiller de, nemin hava yoluyla sebil içerisine girmesi su kirliliğine neden olacaktır.

Kirli su, koku,tat farklılıkları ve yosunlanma oluşumuna neden olmaktadır.

 

Yosunlanma, koku ve tat farklılıkları devamında bakteri üremesini de getirecek ve koliform olarak bilinen, hızlı üreyen ve yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi ciddi derece de rahatsızlıklara sebebiyet vermekte olan bakteri çeşidi sebil içerisini kaplamış olacaktır.

İnsan sağlığı açısından oldukça tehlike arz eden bu durumda temizlikte gereken işlemler, daha önce temizliği yapılan bir sebile nazaran daha zor ilerlemektedir.


Bu tür durumların bilincinde olunarak sebil temizliğinin düzenli olarak en geç 3 ayda bir yaptırılması gerekmektedir. Düzenli sebil temizliği gerçekleşmediğinde sebil içerisinde oluşacak olan koku, tat farklılıkları ve yosunlanma sebil için arındırılması zor işlemler doğurmaktadır. Su sebili temizleme fiyatı İstanbul hizmetinde, daha zaman alıcı işlemler ve farklı fiyatlandırma çıkmaktadır.

 

Ayrıca sebillerin aynı çatı altında olup olmadığı da bir diğer etkendir. Aynı lokasyonda bulunan sebillerin, ekiplere zaman kazandıracağı, farklı lokasyonlar da olan sebillerin daha fazla zaman gerektirdiği de göz önünde bulundurularak bilgi, müşteri temsilcisi tarafından aktarılmaktadır.

Su sebillerinin temizliğinde Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, İSO kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ve eksiksiz personel yetki belgeleri bulunan firmalar tarafından kaliteli ve güvenilir hizmet sağlanabilmektedir.

 

Aksi takdir de amacı sadece kazanç olan, herhangi bir belgeye sahip olmayan firmalarca verilen hizmet oldukça verimsiz ve sağlıksız olarak geri dönecek ve sebil içerisinde kullanılan yanlış maddeler zehirlenme gibi ciddi derece de rahatsızlıklara sebebiyet verecektir. Nitekim sağlığın parayla karşılığı olmadığı gerçeği de göz ardı edilmemelidir.

 

Temizlikte ne kullanıldığı, nasıl işlem yapıldığı her zaman takipte olunabilecek bir şey değildir, nitekim her zaman sözsel konuşmalar gerçeği yansıtmamaktadır.

Sağlık bakanlığı onaylı denetlemelerden geçmiş, eğitim alarak uzman bir ekip oluşturmuş firmanın yaptığı ve yapacağı işlemler alenen ve açıktır.

 

Olması gerektiği gibi ilerlenen temizlik işlemi sağlıkla sonuçlanacak ve takibi de düzenli olarak yapılacaktır.

Tekdez V.İ.P su sebili temizleme işlemlerinde Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, İSO kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası ile tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz ve personel yetki belgeleri eksiksiz profesyonel ekibimizle güvenli ve kaliteli hizmet vermektedir.


Firmamıza ulaşarak su sebili temizleme fiyatı İstanbul lokasyonu ve Türkiye geneli tüm lokasyonlar  hakkında detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Uzman ve profesyonel ekibimizden destek almak için lütfen iletişime geçiniz.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021