SU SEBİLİ TEMİZLEME EVDE

SU SEBİLİ TEMİZLEME EVDE

Su sebilleri hemen her alanda kullanımı sağlanan ve önemli bir ihtiyaç olan suyun muhafaza edilerek kullanıldığı alanlardır.

Su sebillerinin kullanımı sağlıklı ve steril olarak sağlandığı takdir de insan sağlığı da güvende olacaktır. Aksi takdir de insan sağlığını ciddi boyutta etkileyecek rahatsızlıklar meydana gelecektir.

 

Su sebillerinden kaynaklı rahatsızlıklara sebebiyet verilmemesi için en geç 3 ayda bir su sebillerinin temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

 

Ancak su sebili temizleme evde işlemleri yanlış bilgiler doğrultusunda ilerlemekte ve sebilde meydana gelecek olan bakterilerin daha da yoğunlaşması ya da zehirlenme gibi durumlara neden olunmaktadır.

 

Su sebillerinin temizliğinde profesyonel, işinin ehli firmalar tarafından destek alınmalı ve su sebilleri ozon dışında hiçbir dezenfektanla temizlenmemelidir.

 

Su sebili ozon temizliğinde Tekdez V.İ.P, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile Türkiye geneli hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur. Firmamız ile iletişime geçerek su sebillerinin temizliği hakkında detaylı bilgi alabilir ve talepte bulunabilirsiniz.


Su sebili temizleme evde 


Su sebilleri uzun süreli temizlenmeme ya da düzenli temizliği sağlanmama durumunda yosunlanma oluşumuna neden olunacak aletlerdir.

 

Yosunlanma sebillerde bakteri üremesinin de meydana geldiğinin göstergesidir.

Koliform olarak nitelendirilen bu bakteri çeşidi kusma, bulantı, yüksek ateş, ishal gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet vermekte ve ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir.

 

Su sebili temizleme evde hizmeti için Tekdez V.İ.P ile iletişime geçerek yerinde hizmet alabilir ve tüm yetki kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz personelimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Tekdez V.İ.P, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası ile uzman ve eğitimli ekiplerle hizmet vermekte, su sebili temizleme evde hizmetinde güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

 

Sebillerde bakteri üremesinin önüne geçilebilmesi için temizleme aralığı kullanım sıklığına göre belirlenmesi gereken bir durumdur. Ancak iş güvenliği uzmanları tarafından, standart kullanımlar için en geç 3 ayda bir temizlenme gerekliliği öne sürülmektedir.

Bu gereklilik koliform bakterisinin 60 ile 90 gün aralığında üreme süresinin olmasından kaynaklı belirlenmiş ve 90 günü aşkın süredir temizliği sağlanmayan sebillerin kullanımının durdurulması gerekliliği insan sağlığı açısından önemli bir konu olarak ele alınmıştır.

 

Bakteri üremesine engel olmak ve koku, tat farklılıkları olmadan sağlıklı su kullanımı sağlanabilmesi için sebillerin kullanım sıklığına göre temizliği belirlenmeli, düzenli takip için profesyonel destek alınmalıdır.

 

Sebil temizliğinde gerekli süre hakkında doğru bilgilendirme ile sağlıklı su kullanımının devamlılığını sağlayacak olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin CRM üzerinde temizlik tarihinin takibini yapmakta, yoğunluktan kaynaklı unutularak neden olunacak herhangi bir sağlık sorununa fırsat vermemektedir.

 

Sebillerin profesyonel temizlik sağlanmadan sağlıklı kullanımı mümkün olmayacaktır. Ancak temizlik sonrası bakteri üremesinin engellenebilmesi için sebilin kurulduğu alanda önem teşkil etmektedir.

 

Sıcaklık yosun oluşumunu hızlandırıcı etkiye neden olduğundan sebillerin sıcaklık yayan elektrikli ev aletlerinden uzak alanlara kurulumunun sağlanması gerekmektedir.

 

Doğru kurulum sonrası düzenli ve periyodik olarak Sağlık Bakanlığı onaylı, yetki kalite belgeleri eksiksiz firmalar tarafından sağlanacak olan temizlik sonrası güvenilir olarak sağlıklı su kullanımı gerçekleştirilebilecektir.

 

Dünya Sağlık Örgütü raporunda kirli su kullanımında kaynaklı ölümlerin sigara ve alkolden sonra altıncı sırada yer aldığının bilgisi yer almaktadır. Bu durumda sağlıklı su kullanımının önemi göz ardı edilemeyecek derece de önem teşkil etmektedir.

 

Su sebili temizleme evde profesyonel hizmet için firmamız ile iletişime geçtiğinizde müşteri danışmanımız tarafından detaylı bilgi verilerek talebinizle birlikte randevunuz oluşturulacaktır.

 

Randevu gününde yerinde hizmet verecek olan uzman ve eğitimli ekiplerimiz tarafından sebilin tüm hazneleri ozon ile temizlenerek kontrolünüz ile birlikte sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.

Tekdez V.İ.P, su sebili temizleme evde hizmetimiz için lütfen iletişime geçiniz.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021