SU DEPOSU TEMİZLİĞİ ŞİRKETLER İSTANBUL

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ ŞİRKETLER İSTANBUL

Su; hemen her alanda kullanımı sağlanan ve günlük hayatın vazgeçilmez ihtiyaçlarındandır.

Su depoları; önemli bir ihtiyaç olan suyun muhafaza edildiği ve kullanıma sunulduğu alanlardır.

 

Günlük hayatta hemen her alanda sıklıkla kullandığımız suyun, sağlıklı ve steril olması için su depolarının temizlik ve dezenfeksiyonunun düzenli yaptırılıyor olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde su depolarından kullanıma sunulan suyun sağlıklı olması mümkün olacaktır.

 

Su deposu temizliği şirketler İstanbul kapsamında ve Türkiye genelinde hizmet vermekte olan TEKDEZ V.İ.P, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile sağlıklı su kullanımı için Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile depo temizliğini gerçekleştirmektedir.

 

Su depolarının temizliğe ihtiyaç duyması öncelikle barajdan çıkan suyun ulaşma süreci ve devamında depo içerisinde en geç 6 ayda bir üreme özelliğine sahip bakterilerin oluşuyor olmasıdır.

Barajdan çıkan suyun depoya ulaşma evresi incelendiğinde; depoya ulaşana dek beraberinde çamur, balçık ve benzeri yabancı maddeleri de taşıyarak kirlenmiş olarak ulaştığı gözlemlenmiştir. Kirli su bakterilerin sevdiği alanlardır ve temizlik süreci hemen başlatılmadığı takdirde koliform, ekoli, enterekok olarak bilinen bakterilerin depoya nüfusu gerçekleşecektir.

 

Koliform, ekoli, enterekok bakterileri; yüksek ateş, ishal, bulantı, kusma, tifo, kırım Kongo kanamalı ateş, kolera gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet vermekte ve bu rahatsızlıklar her bünye de farklı reaksiyonlar göstermektedir.

 

Küçük çocukları daha kısa sürede etkilemekte olan bu bakteri çeşitleri ölümcül sonuçlara da neden olabilmektedir.

Dünya Sağlık Örgütü raporunda da; kirli su kullanımında kaynaklı ölümler sigara ve alkolden sonra altıncı sırada yer almaktadır.


Su deposu temizliği şirketler istanbul 


Su deposu temizliği şirketler İstanbul kapsamında yıllardır uzman ve eğitimli ekipleriyle hizmet vermekte olan TEKDEZ V.İ.P ile iletişime geçerek sağlıklı su kullanımı ve sağlıklı yaşam için profesyonel ekimizden destek talep edebilirsiniz.

 

Su depolarının temizliğinde yaşanılacak olan diğer problem olarak depoların çeşitlerine göre meydana gelecek olan yosunlanma, paslanma, delinme, çatlama problemlerini belirtmek doğru olacaktır.

Bu tür durumlarda depolara uygulanacak yöntemler izolasyon alanına girmekte ve bu kısımda da işinin ehli firmalar tarafından doğru yöntem ve metotların uygulanması önem teşkil etmektedir. Aksi takdir de depolar verimli olarak işlevini yerine getiremeyecek ve zamanla tamamen kullanılamaz hale gelecektir.

 

Depolar kullanılamaz hale gelene dek kullanılan su kirli ve bakterili su olacak ve bu durum ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verecektir.

 

Su depolarının Sağlık Bakanlığı genelgesince de kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir diğer dönemler de en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması zorunlu kılınmıştır.

Depoların temizliğin de verimli hizmet alınabilmesi ve sağlıklı su kullanımı için temizlik hizmet alınacak olan firmanın nitelikleri önem teşkil etmektedir.

 

Su deposu temizliği şirketler İstanbul kapsamında doğru hizmet için firmaların; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olmalıdır.

Su deposu temizliği şirketler İstanbul ilinde verilecek olan hizmet için Sağlık Bakanlığı onaylı yetki belgesi; yasal süreçlere uygun işlemler yapılacağının, herhangi bir denetleme de ibraz edilebilecek formun tarafınıza teslim edileceğinin ve sorunsuz hizmet alınacağının garantisi niteliğinde olacaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile hizmet verildiğinin de kanıtı niteliğindedir.

 

Su deposu temizliği şirketler İstanbul için verilecek hizmette TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi; uygulanacak doğru yöntem ve metotlara hakim uzman ekipler tarafından hizmet alındığının kanıtı niteliğinde olmaktadır.

Bu belge; depo içerisindeki tüm problemlerin doğru şekilde aktarılarak doğru hizmet sunulacağının da garantisi niteliğinde olmaktadır.

 

Su deposu temizliği şirketler İstanbul kapsamında alınacak olan hizmet için sorgulanması gereken iş sağlığı ve güvenliği sertifikası; iş güvenliği uzmanlarının eğitiminden ve sınavından başarı ile geçmiş eğitimli ekipler tarafından profesyonel hizmet sunulacağının kanıtı niteliğinde olacaktır.

Su deposu temizliği şirketler İstanbul ilinde, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgelerini eksiksiz olarak sunabilen firmalar tarafından alınan hizmet doğru süreçlerde ve verimli sonuçlanacaktır.

Sağlık açısından oldukça dikkat edilmesi gereken temizlik hizmetinde ayrıca herhangi bir denetlemede bu belgeler talep edilmektedir. Belgeler sunulmadığı takdir de temizlik geçerli görülmeyecek ve tekrar hizmet alınması koşulu ile karşı karşıya kalınacaktır.

 

Su depolarının temizliğinde başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde hizmet sunmakta olan TEKDEZ V.İ.P su deposu temizliği şirketler İstanbul kapsamında sektörünün öncül firması olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgelerini tarafınıza aktarabilecek olan firmamız sağlıklı su kullanımı ve sorunsuz denetlemelerin adresi olmaya devam edecektir.

 

Firmamız ile iletişime geçerek su deposu temizliği İstanbul kapsamında verilecek olan hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve profesyonel ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

Su deposunun temizliğinde Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile hizmet vermekte olan TEKDEZ V.İ.P, olumlu dönütler almanın gururunu yaşamaktadır.

 

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde deponun tonajı, çeşidi ve suyun depoya nereden geldiği gibi detaylara hakim olmanız doğru ve detaylı bilgi için yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi sonrası talebiniz doğrultusunda randevunuz oluşturularak su deposu temizliği şirketler İstanbul ilinde uzman ekipleriyle hizmet vermekte olan firmamız tarafından kusursuz hizmet sunulacaktır.

 

Su deposu temizliği randevu gününde deponun boş ya da boşa yakın teslim edilmesi gerekmektedir. Dibinde kalacak olan çamur, balçık ve benzeri maddeler uzman ekiplerimiz tarafından tahliye edilecek ve deponun tüm yüzeyleri kalan kalıntılarında atılabilmesi adına yıkanarak tekrar tahliye işlemi gerçekleşecektir.

Deponun dibindeki çamur, balçık ve benzeri maddelerin ve deponun tüm yüzeylerinin yıkanarak kalıntıların tahliyesi sonrası Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile su deposunun tüm yüzeyleri dezenfekte edilecektir. Dezenfekte sonrası bir süre beklenerek depo içerisindeki bakterilerin tamamen yok olması sağlanacaktır.

 

Hizmet devamında deponun tüm yüzeyleri tekrar yıkanarak tahliye işlemi gerçekleşecek ve temiz su gelene dek yıkama ve tahliye işlemi devam edecektir. Temiz suyun geldiğinden emin olan uzman ekiplerimiz tarafından su deposu sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.

Su deposu temizliği işlem bitiminde, ekiplerimiz tarafından verilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz. En önemlisi gönül rahatlığıyla sağlıklı su kullanımı temin edebilirsiniz.

 

Temizlik hizmetinin en geç 6 ayda bir olması gerektiğinin bilgisi firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize aktarılmaktadır. Ancak günlük hayatın yoğunluğundan kaynaklı unutulma olasılığını ortadan kaldırmak adına su deposu temizlik tarihiniz CRM’ de takibe alınacaktır.

Temizlik zamanı yaklaştığında bilgilendirme sonrası tekrar talebiniz olursa hizmetimiz devam edecektir.

 

Su deposu temizliği şirketler İstanbul kapsamında yıllardır doğru yöntem ve metotlar ile hizmet vermekte olan firmamız sağlıklı su kullanımının önemi ve su deposunun doğru yöntem ve metotlar ile temizlenmesi gerektiğinin önemini özellikle vurgulamaktadır.

Temizlik zamanı ihmal edilmemeli ve firmanın sahip olması gereken belgelere hakim olunarak mutlaka talep edilmelidir.  

Su deposu temizliği şirketler İstanbul ilinde doğru hizmet ve sağlıklı su kullanımı için lütfen TEKDEZ V.İ.P ile iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021