SU DEPOSU TEMİZLEME FORMÜLÜ

SU DEPOSU TEMİZLEME FORMÜLÜ

Su depoları hemen her alanda kullanımı sağlanan suyun, saklandığı ve bu önemli ihtiyacın steril olarak sunulması gereken alanlardır.

Bu alanların steril ve temiz olması için düzenli ve periyodik olarak temizliğinin yapılıyor olması gerekmektedir.

 

Sağlık Bakanlığı genelgesince de su depolarının kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir diğer dönemlerde en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

 

Su deposu temizleme formülü, temizlik hizmetini verecek olan firmanın niteliklerinden geçmektedir. Firmanın nitelikleri sahip olduğu belgeler ile ölçülebilmekte ve bu belgeler verilecek hizmet hakkında detaylı bilgi sunmaktadır.

Su deposu temizleme formülü için gerekli belgelerden Sağlık bakanlığı onaylı izin belgesi; Sağlık Bakanlığı denetlemelerinden geçmiş ve Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile hizmet verileceğinin kanıtı niteliğinde olacaktır.

 

Su deposu temizleme formülü için gerekli belgelerden TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi; uygulanacak yöntem ve metotlara hakim, eğitim almış uzman ekipler ile hizmet verileceğinin göstergesidir.

Su deposu temizleme formülü için gerekli belgelerden iş sağlığı ve güvenliği sertifikası; iş güvenliği uzmanlarının eğitimini almış ve sınavından geçmiş eğitimli ve uzman ekipler ile profesyonel hizmet sunulacağının garantisi niteliğinde belgedir.

 

Ayrıca firmanın eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri su deposu temizleme formülü için kaliteli ve güvenilir hizmette ayrıcalığını ortaya koymakta olan belgelerdir.

 

Tüm bu belgeler, sağlıklı su kullanımı ve deponun verimli olarak işlevini yerine getirebilmesi için doğru hizmet verileceğinin dolayısıyla su deposu temizleme formülü için gerekli tüm yetkinliklere sahip olunduğunun göstergesi niteliğindedir.

 

Su deposu temizleme işlemlerinde bu belgeler mutlaka sorgulanmalı ve talep edilmelidir.

TEKDEZ V.İ.P, su deposu temizleme formülü için gerekli tüm; TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgelerine sahip Sağlık bakanlığı onaylı Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur.

Su deposu temizleme formülü deponun tamamen sağlıklı kullanıma teslim edilmesi demektir. Bu durumda talep edilecek belgeler oldukça önem kazanmaktadır.


Su deposu temizleme formülü 


TEKDEZ V.İ.P, su deposu temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinde yıllardır doğru hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, su deposunun tonajı ve niteliği bilgileri doğrultusunda detaylı bilgi aktarılarak talebiniz ile birlikte randevunuz oluşturulacaktır.

 

Randevu gününde su deposu temizleme formülü tabiri firmamızın uzman ve eğitimli ekipleriyle sunacağı profesyonel hizmet sonucu sağlıklı kullanıma teslimat ile sonuçlanacaktır.

Su deposuna giriş yapan ekibimiz, deponun içerisindeki çamur ve balçığın tahliyesini gerçekleştirerek deponun tüm yüzeylerini yıkayacaktır.

 

Yıkama sonrası çıkan kirli su tekrar tahliye edilecek ve deponun tüm yüzeyleri Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile temizlenecektir. Bir süre bu şekilde beklemede tutulan depo, bekleme sonrası tekrar yıkanacak ve kirli su tahliye edilinceye dek tahliye ve yıkama işlemi devam edecektir.

Kirli suyun tamamen tahliye edilmesi ile su deposu temiz ve steril olarak sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.

 

Su deposu temizliği sonra tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz.

Temizlik bitiminde, deponun öncesi ve sonrası resimleri mutlaka tarafınıza aktarılarak güvenilir hizmetin kalitesi siz değerli müşterilerimizle paylaşılacaktır.

 

Su deposu temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinin, unutulmadan düzenli ve periyodik olarak yapılabilmesi için firmamız tarafından CRM’ de takibe alınacak olan temizlik hizmetiniz, zamanı geldiğinde hatırlatılarak talebiniz doğrultusunda hizmetimiz devam edecektir.

 

TEKDEZ V.İ.P, yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmeti ile su deposu temizleme formülü kapsamında sektörünün öncü firması olmaya devam etmekte ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

Sağlıklı su kullanımı ve sağlıklı su deposu temizleme formülü için lütfen iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021