SU DEPOSU MEMBRAN FİYATLARI

SU DEPOSU MEMBRAN FİYATLARI

Su deposu membran hizmeti, beton ve fayans depolarda karşılaşılan, yıpranma ve hasar durumlarındadeponun faaliyetini sürdürebilmesi ve içinde muhafaza ettiği suyun sağlıklı kalabilmesi için yapılması gereken bir işlemdir.

 

Membran kaplama işlemi, depo temizliğinden ayrı bir hizmet sunmakta ve depo temizliğine nazaran maliyetli ve spesifik bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Su deposu membran fiyatları depo büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir.


Su deposu membran fiyatları 


Beton ve fayans depolarda uygulanacak olan membran kaplama deponun m2 hesabı üzerinden fiyatlandırılır.

 

Depo iç alanında kullanılacak malzeme boyutu fiyatlandırmayı etkileyen bir unsurdur. Bu nedenle fiyatlandırmanın doğru yapılabilmesi için m2 hesabının doğru yapılması gerekmektedir.

 

PVC Membran kaplama hizmeti, beton ve fayans depolarda zemin ve yan duvarlara uygulanan, deponun tavanına yapılmayan bir işlemdir.

 

Bu nedenle m2 hesabında tavan hesaplanmasına gerek bulunmamaktadır.

Fayans ve beton depolarda uygulanacak membran için m2 hesabı;

‘’En x boy + 2x(En x yükseklik) + 2x(Boy x yükseklik)’’ formülü ile bulunmaktadır.

 

Depo m2 hesaplaması konusunda destek ve su deposu membran fiyatları hakkında bilgi almak için Tekdez V.İ.P ile iletişime geçebilirsiniz.

Su deposu membran hizmetinde, membran dışında bir ürün kullanılmamaktadır. PVC membran malzemesi birinci kalite boy kullanılmadır, parça membran kullanımı aralıkların tam kapanmamasına neden olacak ve hasarın tamamen yok edilmesine yönelik bir işlem sağlamış olmayacaktır.

Birinci kalite boy membran kullanımı, su deposu membran hizmetinin doğru sağlanmış ve membran sonrasında karşılaşılacak olan sorunları%99 oranında ortadan kaldıracak olan doğru metotlardan biridir.

 

Yanlış uygulanan su deposu membran yöntemi depoda göstermesi gereken etkiyi gösteremediğinden gereksiz maliyet ve zaman kaybına neden olacaktır. 

 

Deponun içinde oluşan çatlak ve delinmelerden kaynaklı su kaçağına karşı yapılan bir işlem olan PVC membran kaplama, depo suyunun dışarı sızmasını tam anlamıyla engelleyecek olan doğru hizmetisunmaktadır.

 

Su deposu membran işlemi gerekli doğrultularda ilerlediğinde doğru hizmeti sunacak ve kaçakları tam anlamıyla önlemiş olacaktır.

 

150 bar basınç kapasitesine sahip su kompresörleri yardımıyla depo dibine çökmüş olan kirlilik, çamur ve balçık gibi yabancı maddeler depo dışına atılarak işlem başlatılır.

 

Depo, zemin ve yan duvarları birinci kalite PVC membran ile kaplanır. Membran kaplama çıtalayarak kaynatılmalı ve ardından depoya sabitlenme işlemiyle tamamlanmalıdır. İşlem esnasında veya sonrasında sorunla karşılaşmamak adına parça membran değil, boy membran kullanılmalıdır.

Depo içine uygulanan membran, köşe ve birleşme alanlarında el kaynaklarıyla sabitlenmelidir böylelikle yaşanacak sorun en aza hatta hiç durumuna indirgenerek doğru hizmet sağlanmış olacaktır.

 

Su deposu membran fiyatları depo büyüklüğüne göre değişiklik gösterdiği gibi aynı şekilde işlem süresini de depo büyüklüğü etkileyebilmektedir. Depo büyüklüğüne göre 1-3 gün arasında değişiklik gösterebilmektedir.

 

Su deposu membran kaplama hizmetinin detayları, keşif sonrasında netleşmektedir. Keşfin mümkün olmadığı durumlarda, hizmet alınan firmanın işinin ehli olmasına dikkat edilmelidir. Tecrübeli ve işinde uzman bir firma tarafına aktarılacak fotoğraflar, işine hakim ekipler tarafından sağlıklı olarak hizmet sunma olanağı sağlayacaktır.

 

İşinin ehli firmaları; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri sorgulanarak ve talep edilerek ayırt etmek mümkün olacaktır.

 

Tekdez V.İ.P, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile yıllardır PVC Membran kaplama hizmetini, uzman ve eğitimli ekipleri ile profesyonel olarak sunmakta olan kurumsal bir kuruluştur.

 

Firmamız, detaylı keşif konusunda ya da keşif yapılamayan durumlarda deponun sağlıklı olarak işlevini yerine getirebilmesi için uygulanacak tüm yöntemlerde çözümün öncü adresidir.

 

Su deposu membran kaplama ve su deposu membran fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021