SU DEPOSU İZOLASYON FİRMALARI

SU DEPOSU İZOLASYON FİRMALARI

Tekdez V.İ.P; T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, İl Sağlığı ve Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından onaylanmış, gerekli belgelere sahip bir kuruluştur.

 

Su deposu izolasyonu depo içinde ihtiyaç duyulan suyun steril olarak muhafaza edilmesini sağlamakla birlikte oluşan hasarın giderilmesini sağlamaya yönelik bir işlemdir.

 

Su deposu yalıtım hizmeti sunan firmaların gerekli yetki ve kalite belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.

Su deposu izolasyon firmaları sundukları hizmetin doğruluğunu sahip oldukları yetki ve kalite belgeleri, gerekirse sunabilecekleri referanslar doğrultusunda kanıtlamış olacaktır.

 

Firmamızın, TÜRKAK Akredite İSO 9001 Kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası marka tescilleri, iş yeri hekimi ve iş güvenliği sözleşmeleri, risk analizleri, acil durum planları, kişisel koruyucu malzeme formları, kullanılacak dezenfektanların malzeme güvenlik bilgi ‘’MSDS’’ formları ve ozonlama CE kalite yönetim belgeleri bulunmaktadır.


Su deposu izolasyon firmaları

 


Tekdez V.İ.P, su deposu izolasyon firmaları arasında yetki ve kalite belgeleriyle hizmet sunmanın haklı gururunu taşımaktadır. 

 

Su deposu izolasyon firmaları, müşterilerine öncelikle depo keşfi sağlamalı ve bilgilendirmeyi doğru olarak aktarabilmelidir. Gerekli olan su deposu izolasyon yöntemi ve fiyatlandırma müşterilere rapor halinde sunulmalı ve beklenilen izolasyon başarı oranı müşteri ile paylaşılmalıdır.

 

Kullanılacak olan izolasyon malzemelerinin bilgisi verilmeli, ekiplerin gerekli malzeme kullanımında yetki belgeleri bulunmalı ve talep doğrultusunda sunulabilmelidir.

 

İzolasyon öncesinde yapılacak olan işlemler sırasıyla anlatılmalı ve gerekiyorsa değişmesi gereken parça bilgisi verilmelidir.

İzolasyon işleminin nasıl yapılacağı ve ne kadar süreceği, su deposunun ne kadar kapalı kalacağı bilgisi mutlaka müşteriyle paylaşılmalıdır.

 

İzolasyon hizmet sonrasında gerçekleşecek olan temizliğin bilgisi verilmeli ve izolasyon sonrası garanti verilebilmelidir.

 

Depo keşfi, deponun ne durumda olduğunu, suyun muhafaza edildiği ortamın steril kalmasında ve izolasyona gerek olup olmadığı konusunda yardımcı olabilecek ilk kriterdir.

 

Bu keşfin sonunda gerekli olan izolasyon yöntemi ortaya çıkacak ve eğer değişmesi gereken parça var ise bulunması sağlanacaktır.

 

Keşif sonucunda hangi izolasyon yönteminin sağlanacağı bilgisiyle, su deposu izolasyonunun ne kadar süreceği ortaya çıkacaktır. Su deposu niteliğine göre değişiklik gösteren yöntemler doğrultusunda, izolasyon süresi de değişiklik göstermektedir.

 

İzolasyon işlemi; kullanılan depo metal ise izolasyon süresi 15-20 gün aralığında, fayans depolarda 1-3 gün arasında, depo beton ise yapılacak olan izolasyon yöntemine göre 15-20 gün aralığında veya 1-3 gün arasında değişiklik gösterecektir.

 

İzolasyon işleminin gerekli ve kullanılacak olan yönteme bağlı olarak süresinde değişiklik göstermesi, verilecek olan bilgi ile müşteri mağduriyetinin önüne geçmiş ve engellemiş olacaktır.

 

Su deposu izolasyon firmaları tüm bu bilgiler akabinde, hizmet verilecek olan deponun nitelik ve ihtiyacına göre doğru yöntem metotlar ile sağlanmış olacaktır.

 

Kullanılacak olan malzeme bilgisi ve sahip olunan belgeler alınan su deposu izolasyon hizmetinin doğruluğunu ve sağlıklı kullanım sağlayabileceğinin en büyük kanıtı niteliğindedir.

 

Su deposu izolasyon hizmetine başlamadan önce ve izolasyon sonunda muhakkak genel depo temizlikleri sağlanmalıdır.

 

Öncesinde sağlanacak olan hizmet, yapılacak olan izolasyon yöntemine temiz ve pürüzsüz bir zemin sağlarken, izolasyon sonunda yapılacak olan temizlik ise kullanılan malzemelerin steril bırakılmasını ve sağlıklı su kullanımının sağlanabilmesi için muhafaza alanının temiz teslim edilmesini sağlayacaktır.

 

Su deposu izolasyon hizmeti sonunda firmaların vereceği garanti, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verilen önemi gözler önüne sermiş olacaktır. 

 

Tekdez V.İ.P, konusunda uzman ekipler ile gerektiğinde yetki ve kalite belgelerini, talep doğrultusunda sağladığı tüm hizmetler için referans bilgilerini açıkça paylaşabilecek sektörünün öncü firmalarındandır.

 

Firmamız, su deposu izolasyon firmaları kapsamında yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021