SU DEPOSU İLAÇLAMA FİYATLARI

SU DEPOSU İLAÇLAMA FİYATLARI

Su depoları hemen her alanda kullanılan suyun muhafaza edildiği alanlardır. Su depolarından sağlıklı su kullanımı sağlanabilmesi için, deponun düzenli olarak ilaçlanması ve temizlenmesi gerekmektedir.

Su deposunda ilaçlama işleminin düzenli olarak yapılması halinde bakteri oluşumu ve üremesi engellenmiş olacaktır.

 

Bakteri oluşumu görülen depolardan kullanım sağlanan su alerji, sıtma, ishal ve beyin iltihabı gibi birçok hastalığa neden olmaktadır. Su deposu temizliği sağlanarak depolarda görülen bakterilerin ve karşılaşılabilecek hastalıkların önüne geçilebilmektedir.

 

Su deposu ilaçlama ve dezenfekte hizmeti insan sağlığını direkt olarak etkileyen bir faktör olduğundan su deposu ilaçlama fiyatları depo kullanımı sağlanan her alanda merak edilen bir konu olmaktadır.

 

Su deposu ilaçlama hizmetinin yetkili firmalar tarafından sağlanması, ilaçlama fiyatlarından daha önemli bir konudur.

 

Gerekli yetki ve kalite belgelerine sahip olmayan firmalardan alınan hizmet gereksiz bir maliyet yaratacağı gibi depoda istenilen sonucun alınamamasına da sebep olacaktır.

 

Yetkileri olmayan firmaların sunduğu ilaçlama hizmeti, bakteri oluşumunu engellemeyecek ve depoda büyük ölçüde hasar görülmesine de sebep olabilecektir. 

 

Su deposu ilaçlama hizmetinden önce firmalardan yetki ve kalite belgeleri talep etmek, mali açıdan mağduriyet yaşanmasını engelleyecek ve hizmetten doğru sonuç alınacağının kanıtı niteliğinde olacaktır.

 

Tekdez V.İ.P, su deposu ilaçlama işleminde eksiksiz tüm kalite ve yetki belgeleri ileTürkiye genelinde hizmet sunmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, İl Sağlığı ve Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından onaylanmış ve dezenfektan kullanımında yetkili kurumsal bir kuruluştur.

Su deposu ilaçlama fiyatları birçok etkene göre değişiklik gösterebilmektedir. Depo niteliği ilaçlama fiyatlarını etkileyen ilk faktördür.

 

Depolar plastik, metal ve beton olarak karşımıza çıkmakta ve kendi içlerinde de çeşitlilik gösterebilmektedir. Doğru fiyatlandırma bilgisi için depo niteliğinin doğru bilinmesi gerekmektedir.

 

Depo niteliğinin fiyatlandırmayı etkilemesinin yanı sıra depo suyunun niteliği de fiyatlandırmayı etkilemektedir. Suyun niteliği, depo suyunun nereden karşılandığını göstermektedir ve suyun nereden karşılandığı bilinmelidir.

 

Şebeke suyu, yağmur suyu, kuyu suyu, taşıma ve tanker suyu kullanımı suyun niteliğini göstermektedir.

 

Yağmur suyu ve kuyu suyu kullanımı sağlanan depolarda bakteri oluşumu şebeke suyuna göre daha fazla görülebilmektedir. Depo suyunun niteliği bu nedenle ilaçlama fiyatlarında değişiklik gösterebilmekte ve deponun ilaçlamasının ne kadar sürede bir tekrarlanması gerektiğini ortaya çıkarabilmektedir. 


Su deposu ilaçlama fiyatları 


Deponun büyüklüğü fiyatlandırmayı etkileyen bir başka faktördür. Su deposu ilaçlama fiyatları depo tonu yani deponun m3’ü üzerinden hesaplanmaktadır. Deponun tonu, deponun alabileceği maksimum suyu göstermektedir.

 

Doğru bir fiyatlandırma alabilmek için depo tonunun doğru bilinmesi gerekmektedir. Depo tonu bilinmiyor ise en x boy x yükseklik formülü kullanılarak m3 hesabı yapılabilmektedir. Hizmet esnasında belirtilen deponun büyük ölçüde farklılık göstermesi durumunda fiyatlandırma değişiklik gösterebilmektedir.

 

Deponun son ilaçlama işleminin ne zaman yapıldığı depo ilaçlama fiyatlandırmasını etkileyen son faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Depo ilaçlama işleminin düzenli olarak yapılıp yapılmadığı takip edilmelidir.

Depoda sağlanan ilaçlama işleminin üstünden ne kadar zaman geçtiği depoda bakteri oluşumunun ne kadar ilerlediğini göstermektedir.

 

Bu da gerekli ve kullanılması gereken dezenfektan çeşitlerinde değişik gösterebilmektedir. Sağlıklı depo ve su kullanımının sağlanabilmesi için depo ilaçlama işleminin tarihleri takip edilmeli ve bir sonraki hizmet tarihi ona göre belirlenmelidir.

 

Fiyatlandırma da etkili olan tüm bu bilgiler doğru olarak aktarıldığı takdirde su deposu ilaçlama fiyatları doğru ve net bir şekilde tüm açıklamaları ile firmamız tarafından sunulmaktadır.

 

Su depolarında ilaçlama hizmeti sanıldığının aksine makul fiyatlarda sağlanmaktadır.

Su deposu ilaçlama hizmeti direkt olarak sağlığı etkileyen bir işlem olmasından kaynaklı olarak maliyetten ziyade sağlık düşünülerek hareket edilmelidir. Sağlık her şeyden önce gelmekte ve para ile satın alınamamaktadır.

Su deposu ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak içinTekdez V.İ.P ile iletişime geçiniz.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021