SİTE SU DEPOSU TEMİZLİĞİ

SİTE SU DEPOSU TEMİZLİĞİ

Su depoları hemen her alanda kullanımı sağlanan ve oldukça önemli bir ihtiyaç olan suyun muhafaza edildiği alanlardır.

İnsan hayatı için oldukça önem taşıyan suyun, steril ve temiz ortam da muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle su depolarının nerede olursa olsun mutlaka düzenli ve periyodik olarak temizliğinin yaptırılıyor olması gerekmektedir.

 

Bu bağlamda site su deposu temizliği hizmetini,, uzman ve eğitimli ekipleri ile vermekte olan Tekdez V.İ.P, siz değerli müşterilerimizin sağlığını ön planda tutmaktadır.

 

Su depolarının temizlik ve dezenfekte işlemi düzenli ve periyodik olarak sağlanmadığı takdir de depo çeşidine göre paslanmalar, delinmeler, çatlamalar ve yosunlanma oluşumu meydana gelmektedir.


Site su deposu temizliği 


Tüm bu problemler depo içerisinde koliform, ekoli, enterekok bakterilerinin üremesine neden olmaktadır.

Bu bakteriler kolera, tifo, dizanteri, yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi insan sağlığını ciddi boyutta etkileyecek olan rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir.

Dünya Sağlık Örgütü raporuna göre de kirli su kullanımından kaynaklı ölümler sigara ve alkolden sonra altıncı sırada yer almaktadır.

 

Suyun temiz kullanımının bu denli önemli olması Sağlık Bakanlığı genelgesinde de yerini göstermektedir. Sağlık Bakanlığı 2007/67 genelgesince su depolarının kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir diğer dönemlerde en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

 

Site su deposu temizliği aynı bağlamda uygulanmalı ve sitelerde bulunan depoların en geç 6 ayda bir düzenli ve periyodik olarak temizliğinin yaptırılması gerekmektedir. Aksi takdir de site içerisinde yaşayan, aralarında bebeklerin, çocukların da ikamet ettiği bu alanlar da kirli su kullanımı sağlanmış olacaktır.

 

Bebeklerin ve çocukların bağışıklık sistemi bir yetişkine nazaran henüz tamamlanmamış olduğu için kirli su kullanımından çok hızlı etkilenecekler ve çok ciddi sonuçlar seyredebilecektir.

Yetişkinlerde de aynı problemlerin seyrettiği bu durum oldukça ciddi önem taşımaktadır. Bu nedenle site su deposu temizliği önemli bir konu olmaktadır.

Su depolarının temizliği kadar, temizlik hizmeti sağlayan firma da önem teşkil etmektedir. Temizlik hizmetinin kaliteli ve güvenilir olduğundan emin olabilmek ancak sorgulanacak olan belgeler ile mümkün olacaktır.

 

Bu belgeleri; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri olarak belirtmek doğru olacaktır.

 

Bu belgeler, alınan hizmetin sağlıklı ve güvenilir olduğunun kanıtı niteliğinde olmaktadır. Belgelerin sorgulanmaması ve talep edilmemesi güvenilir hizmet sağlamayacağı gibi deponun tamamen işlevini kaybederek değiştirilmesi gerektiği gibi durumlara sebebiyet vermektedir.

 

Tekdez V.İ.P, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile site su deposu temizliği hizmetini yıllardır uzman ve eğitimli ekipleri ile profesyonel olarak vermektedir. Türkiye geneli hizmet vermekte olan firmamız yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

 

Detaylı bilgi ve talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Firmamız, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak özverili ve titizlikle hizmet vermektedir.

Sağlıklı su kullanımı, kaliteli ve güvenilir hizmet için Tekdez V.İ.P müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Müşteri danışmanlarımızdan alacağınız bilgiler doğrultusunda talebiniz ile birlikte randevunuz oluşturularak, randevu gününde uzman ekipler tarafınıza yönlendirilecektir.

Temizlik öncesi ve sonrası resimleri tarafınıza aktaracak olan firmamız verdiği hizmetin kalitesini açık ve net olarak paylaşmaktadır.

 

Site su deposu temizliği hizmeti kullanılan suyun niteliği ve kullanım amacına yönelik 6 ayda bir yaptırılmalı ve periyodik olarak devam ettirilmelidir.

Site su deposu temizliği hakkında detaylı bilgi talebiniz ve profesyonel hizmet için lütfen iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021