POLİÜRETAN ENJEKSİYON FİYATLARI

POLİÜRETAN ENJEKSİYON FİYATLARI

Poliüretan enjeksiyon yalıtımı; su kaçaklarının sonlandırılmasında, asansör çukuru yalıtımlarında, bina konut ve mesken yapılarda güçlendirme çalışmalarında, su depolarında, pozitif yalıtım yapılamayacak alanlarda, soğuk derzlerin doldurulmasında kullanılan etkili bir izolasyon yöntemidir.

Poliüretan enjeksiyon fiyatları kullanılacak enjeksiyon maddenin, yalıtım yapılacak alana tüketimi ile netleşmektedir. Poliüretan enjeksiyon fiyatları belirlenmeden önce detaylı bir keşif yapılmasında fayda bulunmaktadır.

Yalıtım yapılacak meskene keşif esnasında uygulanacak enjeksiyon madde miktarının ortalaması hesaplanır. Örneğin bir asansör kuyusu su yalıtımında ortalama 50– 65 kg arası enjeksiyon madde kullanılacak ise teklif fiyatı 1 kg üzerinden verilmektedir.

 

Enjeksiyon maddenin ne kadar uygulanacağı asla net olmaz. Bunun nedeni poliüretan enjeksiyon uygulamaları negatif yönde verilen bir izolasyon hizmetidir. Yani bir asansör kuyusu su kaçağı problemini sonlandırmak için asansör çukuru betonuna poliüretan enjeksiyon madde basılır. Enjekte edilen polimer madde beton altını doldurup, çatlakları kapatıncaya kadar uygulanır. Bu sebeple ortalama hesap tutulur. İş sonunda da enjeksiyon ürün ne kadar kullanılmış ise hizmet alan kuruma faturalandırılır.


Poliüretan enjeksiyon fiyatları 


Keşif sonrası ortalama kullanım miktarları netleşir. Yani su yalıtımı hizmeti alacak müşteri en az ve en çok ne kadar ödeyeceğini bilir. Poliüretan enjeksiyon ürün tenekeleri sıfır ve açılmadan izolasyon alanına lojistik yapılır. Kullanılan her ürün müşteri gözetiminde uygulanır.

Poliüretan enjeksiyon su yalıtımı izolasyon alanına çakılan Pakerler vasıtasıyla uygulanır. Çakılan bu Pakerlerden enjeksiyon madde yüksek bara sahip kompresörler ile basılır. En iyi sonucu alabilmek için Paker çakımının çok önemli bulunmaktadır.

Enjeksiyon Pakerleri su kaçağı olan bölgeye 45 derecelik açılarla monte edilmelidir.

Enjeksiyon uygulamasından en iyi sonucu alabilmek için negatif yönde pompalanan polimer maddenin paker yanlarından ve duvar çatlaklarından sızması beklenir.

 

Poliüretan enjeksiyon uygulama alanları;

Poliüretan enjeksiyon su yalıtımı tünellerde boşluk doldurmak yada su sızıntılarını kesmek için uygulanır. Bunun yanında asansör kuyularında ortaya çıkan su kaçağı giderilmesinde, soğuk derzlerin doldurulmasında, su depolarından negatif yönden izolasyon gerekliliği durumlarında da rahatlıkla uygulanabilir.

Poliüretan enjeksiyon uygulaması hızlı, güvenli ve sonuç odaklı bir izolasyon yöntemidir. Bu izolasyon uygulamasında polimer madde suyla karıştığı an köpük kıvamını alır ve şişer.

Uygulandığı beton üzerindeki tüm yarık ve çatlakları doldurur. Suyun beton arkasından gelmesini engeller. Uzun ömürlü ve %99 başarı sevilerine sahip poliüretan enjeksiyon su yalıtımı hizmeti en çok tercih edilen izolasyon yöntemlerinin başında gelmektedir.

 

Poliüretan enjeksiyon su yalıtımlarından önce keşif çok önemlidir. Uzman ekiplerce yapılacak keşifte ortalama kullanılacak enjeksiyon miktarı belirlenir. Ayrıca kullanılacak paker ve işçilik oranı da hesaplanır. Detaylı yapılan keşif sonrası talep de bulunan firma veya kurumlar en düşük ve en yüksek maliyet hesaplarını rahatlıkla yapabilmektedir.

Yapılacak detaylı keşif sonrası poliüretan enjeksiyon fiyatları bilgisi müşteriye detaylı bir teklif halinde sunulur.

 

TekdezV.İ.P. başta İzmir, İstanbul,Kocaeli, Edirne, Düzce, Bursa, Eskişehir, Gebze,Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde poliüretan enjeksiyon su yalıtımı hizmeti vermektedir. İstanbul ilimizde hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakısı uzman ekiplerimizden uygun olduğunuz zamanlarda, poliüretan enjeksiyon keşfi alabilirsiniz.


Tekdez V.İ.P. konusunda uzman, deneyimli, yetki ve kalite belgelerine sahip, verdiği hizmette eğitimler alan, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bizzat değerlendirilen ekipler ile hizmet vermektedir.Sağlık bakanlığı yetki belgelerine sahip kuruluşumuz İSO kalite yönetim sistemlerine de tabidir.

Poliüretan enjeksiyon uygulaması, poliüretan enjeksiyon su yalıtımı, asansör kuyusu su yalıtımı, soğuk derz yalıtımı hizmetleri için lütfen arayınız. Keşif sonrası poliüretan enjeksiyon fiyatları için temsilciniz tarafınıza dönüş sağlayacaktır.


Poliüretan enjeksiyon uygulaması fiyatları ve çözüm odaklı sonuçlar için lütfen temsilcinizden randevu talep ediniz.

Poliüretan enjeksiyon uygulaması fiyatları öncesi, yalıtım yapılacak alana lütfen temsilcinizden keşif talep ediniz.

İletişim numaramız 02125540556

Saygılarımızla,

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021