KUYU SUYU DEPOSU TEMİZLİĞİ

KUYU SUYU DEPOSU TEMİZLİĞİ

Su, yeme, içme, duş alma ve birçok alanda kullanımı sağlanan ve insan hayatında oldukça önemli bir yere sahip olan unsurdur.

Bu önemli ihtiyacın muhafaza edilerek kullanıma sunulduğu alanlar su depoları olarak nitelendirilmektedir. Su depolarının temiz olması demek suyun sağlıklı olarak kullanıma sunulması anlamını taşımaktadır.

 

Kuyu suyu deposu temizliği talepleriniz için kuruluşumuzdan randevu oluşturabilir yada 02125540556 numaradan detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

 

Su depolarının temiz ve steril olması, yetkili kuruluşlar tarafından düzenli ve periyodik olarak en geç 6 ayda bir yaptırılan temizlik ile mümkün olacaktır. Yetkili kuruluşlar, hangi depoya hangi uygulamanın gerekli olacağının bilgisine sahip uzman ve eğitimli ekipler ile hizmet sunmaktadır. Uzman ve eğitimli ekipler, kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olmaktadır.

 

Bu kapsam da depo çeşitlerinden biri olan kuyu suyu deposu temizliği hizmeti için eksiksiz yetki ve kaliteli belgeleri ile uzman ve eğitimli ekipler tarafından hizmet verdiğini kanıtlamış olan Tekdez V.İ.P ile iletişime geçerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz.


Kuyu suyu deposu temizliği 


Kuyu suyu depoları, diğer depolara nazaran oldukça kirli ve temizliği oldukça uzun süreli ve zor olan depolardır. Kuyudan gelen tüm kir, çamur, balçık dipte üst üste birikmektedir. Bu tür durumlar dibindeki çamur, balçık ve benzeri yabancı maddelerin kalınlığına göre hizmeti belirlenen durumlardır.

 

Deponun dibinde çok fazla birikmiş yabancı maddelerin olması vidanjörlük durum olduğunun göstergesi olmakta, öncelikle o kirliliğin gerekli kuruluşlar tarafından attırılması gerekmektedir.

 

Daha sonra depo temizliği için uygulanacak yöntem ve metotlar uzman ekipler tarafından sağlanmakta ve Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile depo sağlıklı kullanıma teslim edilmektedir.

 

Diğer depolara nazaran daha fazla titizlik ve zaman gerektiren kuyu suyu deposu temizliği hizmetinde uzman ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm olmaktayız.

 

Su depolarının temizlik ve dezenfektesi düzenli ve periyodik olarak yaptırılmadığı takdir de koliform, ekoli, enterekok bakterilerinin üremesi için alan oluşturulmuş olacaktır.

 

Kirliliği seven ve kirli su da oldukça hızlı üreyen bu bakteri çeşitleri, yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı, kolera, tifo, kırım Kongo kanamalı ateş gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir.

 

Kuyu suyu depolarında bu durum iki kat daha fazla seyretmekte ve özellikle temizlik zamanına dikkat edilmesi gereken alanlar olmaktadır.

Sağlık bakanlığı 2007/67 genelgesince depolarının kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir, diğer dönemlerde en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması zorunlu kılınmıştır.

 

Tekdez V.İ.P, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile hizmet vermekte olan ve herhangi bir denetlemeye tabi tutulduğunuz da geçerli belgeyi vermeye hak kazanmış yetkili kuruluştur.

Firmamız, TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi ile uygulanacak yöntem ve metotlara hakim uzman ekipleri tarafından kuyu suyu gibi zorlu depolarda da çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

 

İş sağlığı ve güvenliği sertifikası ile firmamız, iş güvenliği uzmanlarının eğitiminden geçmiş eğitimli ekipler ile yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermektedir.

 

Kuyu suyu deposu temizliği hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için müşteri danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi sonrası talebinizle birlikte randevunuzu oluşturacak olan müşteri danışmanımız, randevu gününde gelecek olan uzman ve eğitimli ekipler tarafından kaliteli ve güvenilir hizmet verileceğinin kanıtı niteliğinde olan belgeleri tarafınıza aktaracaktır.

 

Deponun, temizlik öncesi sonrası resimleri iş bitiminde tarafınıza aktarılarak güvenilir hizmet açık ve net şekilde tarafınızla paylaşılacaktır.

 

İş bitiminde tarafınıza teslim edilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz.

Kuyu suyu deposu temizliği hizmetinden sonra, temizlik zamanını günlük hayatın yoğunluğundan kaynaklı unutulmaması adına CRM’ de takibe alacak olan firmamız, zamanı yaklaştığında bilgi vererek herhangi bir mağduriyete sebebiyet vermeyecektir.

 

TEKDEZ V.İ.P, sağlıklı su kullanımı için siz değerli müşterilerimize özverili hizmet sunmanın gururunu taşımaktadır.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021