KARAVAN KİRLİ SU DEPOSU

KARAVAN KİRLİ SU DEPOSU

Yoğun iş temposu içerisinde devam eden hayatımızda seyahat etmek hemen herkes için bir ihtiyaçtır. Karavan seyahatleri de uzun zamandır tercih edilen seyahatler arasında yer almaktadır. Sadece seyahat olarak değil genel yaşam yeri olarak kullanan bir kesim de vardır.

 

Sağlıklı yaşam için, her şeyde kullandığımız suyun temizliği çok önemlidir. Öyledir ki su hayatımızın her alanında etken bir yaşam kaynağı olmaya devam edecektir. 

 

Konut, kurum gibi karavanlar da da ufak bir deponuz olacaktır. Karavan kirli su deposu , seyahat etmek için ya da genel yaşam yeri olarak kullanıldığında bütün ihtiyaçlarınızı giderdiğiniz kirli su saklama demektir. 

 

Karavandaki su deposunu temizlettirmediğinizde; çamur, balçık karışımı belki daha kötüsü haşere ölüsü olabilen bir su kullanmakta olacaksınız.

Karavan kirli su deposu  

Kirlenmiş su depolarında Koliform, Ekoli ve enterekok gibi sağlığımızı ciddi boyutlarda risk altında bırakabilecek bakteriler üreyebilir.

 

Bu sağlıksız suya maruz kalmamak için, eğer uzun zamandır temizlik yapılmıyor ise bir an önce temizliği yapılmalıdır. Devamında periyodik takiplerle birlikte karavan kirli su deposu temizliğiniz en az 6 ayda bir yapılmalıdır.

  

Karavan kirli su deposu da en az 6 ayda bir temizliğinin ve bakımının yaptırılması gereken diğer depolardan farksız olarak kirli olması durumunda, ciddi sağlıksal zararlar verebilecek bir depodur.

 

Karavan kirli su deposu temizliğiniz kadar temizlettirdiğiniz şirkette önemlidir. Sağlık bakanlığı onaylı ve kalite yetki belgeleri tam olan şirketlerle çalışmaya, özellikle bu belgeleri sorgulamaya dikkat edilmelidir. Aksi takdir de deponuzu temizlettirdim zannedip pis su kullanmaya devam ediyor olabilirsiniz. 

 

Tekdez V.İ.P size güvenli ve tüm yetki belgeleri ile kusursuz bir temizlik sunmaktadır. Biliyoruz ki her şeyden önce sağlığınız önemlidir. Tekdez V.İ.P  arayıp kirli karavan su deposu temizliği hakkında detaylı bilgi alabilir ve profesyonel temizlik için randevu oluşturabilirsiniz.

 

Karavan kirli su deposu sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşıladığınız ( meyve, sebze, duş alma yada kullanım suyu olarak) kirli su yani hastalık habercisidir.

 

Vücudumuzun tüm dengesini sağlayan suyun temizliği her şeyden çok daha önemlidir.

  

Kirli karavan su deposu temizliği için öncelikle doğru şirket tercih edilmelidir. Bunun için de  yukarıda ki satırda da belirttiğimiz gibi temizlik yapacak olan şirketin belgeleri tam ve eksiksiz olmalıdır.

Karavan kirli su deposu 

Sağlık bakanlığı onaylı olmalı ve mutlaka sizin takibinizi yapmalıdır. Bilmeniz gereken diğer önemli husus deponuzun tonajı olacaktır. Karavan da küçük bir depo olduğu için, eğer tonajını bilmiyorsanız deponuzun üzerinde litre cinsinden yazmaktadır. Deponuzun üzerine bakmanız yeterli olacaktır.

Tekdez V.İ.P karavan kirli su deposu temizliğiniz için aradığınız da size birkaç soru soracak, bütün belgeleri size sunacak ve en az 6 ayda bir yapılması gereken temizliği size zamanında hatırlatacaktır. 

 

İş yoğunluğundan yada gündelik hayat yoğunluğundan her şeyin takibini yapabilmek ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Bu yüzdendir ki takibinizi yapan sizin bu yükünüzü üzerinizden alacak bir şirket tercih etmeniz demek Tekdez V.İ.P demektir. 

 

Karavan kirli su deposu temizliğiniz için oluşturulan randevu gününde su deposunun gelen ekiplere boş yada boşa yakın teslim edilmesi gerekmektedir.

 

Kalan su ekibimiz tarafından boşaltılmakla birlikte hijyenik ve doğru bir çalışma ortamı yaratıldıktan sonra su deponuz, temiz ve sağlıklı olarak teslim edilecektir.

 

Türkiye genelinde hizmet vermekte olan Tekdez V.İ.P kirli karavan su deposu temizliğinin de çözümü olacaktır.

 

Tekdez V.İ.P Türkiye genelinde su deposu temizliği hizmetlerinde, müşterilerine kurumsal çözümler sunmaktadır.

 

Su deposu temizliği ve izolasyonu talepleriniz için lütfen randevu oluşturunuz.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021