İSTANBUL SU DEPOSU İLAÇLAMA

İSTANBUL SU DEPOSU İLAÇLAMA

Su depoları hemen her alanda kullanımı sağlanan ve önemli bir ihtiyaç olan suyun muhafaza edildiği alanlardır.

Suyun bu denli önemli bir ihtiyaç olması, sağlıklı kullanıma sunulmasını zorunlu kılmaktadır. İnsan sağlığının verimli hayat standartlarında ilerleyebilmesi için suyun temiz kullanımı sağlanmalıdır.

 

Suyun temiz kullanımı için su depolarının düzenli ve periyodik olarak temizliğinin yaptırılması gerekmektedir. Bu kapsamda Türkiye geneli hizmet vermekte olan Tekdez V.İ.P, İstanbul su deposu ilaçlama hizmetinde de alanının öncü firmasıdır.

 

Firmamız ile iletişime geçerek profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.

 

Su depolarının temizliği düzenli ve periyodik olarak sağlanmadığı takdir de depo içerisinde biriken çamur, balçık ve benzeri yabancı maddeler bakterilerin üremesi için alan hazırlamış olacaktır.


İstanbul su deposu ilaçlama 


Hazır alanda koliform, ekoli, enterekok bakterileri hızla üreyerek tüm depoyu kaplayacaktır.

İnsan sağlığını ciddi boyutta etkilemekte olan bu bakteri çeşitleri, yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı, tifo, kolera, kırım Kongo kanamalı ateş gibi rahatsızlara zemin hazırlamış olacaktır.

 

Bu rahatsızlıklar ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. Kirli su kullanımının tehlikesi oldukça önem teşkil eden bir konu olmaktadır.

 

Ayrıca depo da oluşan kirli su tortuları zamanla depo da aşınma ve yıpranmalara neden olmaktadır.

 

Depo çeşidine göre paslanmalara, yosunlanmalara, delinmelere ve çatlamalara neden olan bu durum depo da uygulanacak temizlik işlemini değiştirmekte ve daha uzun süreli ve daha maliyetli işlemlere sebep olmaktadır.

 

Kimi zaman depo tamamen işlevini kaybetmekte ve değiştirilmesi gerekmektedir. Hem insan sağlığını ciddi boyutta etkileyen hem depo kaybına neden olan bu tür durumlara sebebiyet verilmemelidir.

Türkiye genelinde tüm depoların temizliğinin düzenli yaptırılması gerektiği gibi İstanbul su deposu ilaçlama ve dezenfekte işlemleri de en geç 6 ayda bir düzenli olarak yaptırılmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 2007/67 genelgesince de su depolarının kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir, diğer dönemlerde en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması zorunlu kılınmıştır.

 

Sağlık Bakanlığı genelgesine uygun bir temizlik hizmeti için düzenli ve periyodik olarak yaptırılan temizliğin yanı sıra Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi bulunan firmalar tarafından sağlanan temizliğin yasal hükmü olacaktır.

 

Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesinin yanı sıra, kaliteli ve güvenilir hizmet için; iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri de sorgulanarak talep edilmelidir.

 

Su deposunun temiz ve steril kalması düzenli temizlik ile birlikte temizlik hizmetini veren firmaya da bağlıdır. Bu nedenle firmanın uzman ve eğitimli ekipler ile hizmet veriyor olması gerekmektedir.

 

Bu şekilde, sağlıklı su kullanımından emin olunabilecek ve depoya yanlış uygulamalar ile herhangi bir zarar gelmeyeceğinin garantisi verilmiş olacaktır.

 

Tekdez V.İ.P, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile Sağlık Bakanlığı denetlemelerinden geçmiş, temizlik hizmeti verdiği kurumun herhangi bir denetlemesinde sunulacak belgesi geçerli, Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur.

 

Firmamız ayrıca, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermektedir.

 

Yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam eden firmamız ile iletişime geçerek İstanbul su deposu ilaçlama hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilir ve profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.

Sağlıklı su kullanımı, tüm insanların sağlıklı yaşamı için önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Her alanda kullanılan suyun temiz olması insan vücudunun bakterilere maruz kalmaması için önem teşkil eden bir konudur.

Göz ardı edilmemesi gereken bu durumlar, su depolarının temiz ve steril olması ile sağlıklısonuçlanabilmektedir.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021