GRUNDİG BUZDOLABI KOKU YAPIYOR

GRUNDİG BUZDOLABI KOKU YAPIYOR

Tekdez V.İ.P, buzdolabı ozon temizliği hizmeti vermekte olan Sağlık Bakanlığı onaylı Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur. 

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde Grundig buzdolabı koku yapıyor sorununa etkili çözüm sunulmakta ve buzdolabının tüm bakterilerden ozon temizliği ile arındırılarak tarafınıza sağlıklı teslim edileceğinin garantisi niteliğinde eksiksiz belgeler ile hizmet verilmektedir. 

Firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, marka tescilleri ve güncel portör muayene raporları, iş sağlığı ve güvenliği sertifikaları, hijyen ve mesleki yeterlilik sertifikaları eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipler ile hizmet vermektedir.

Buzdolabı koku şikayetleriniz için Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile hizmet vermekte olan alanında öncü firma Tekdez V.İ.P ile iletişime geçebilirsiniz. 

Grundig buzdolabı koku yapıyor

Buzdolabının içerisinde koku meydana gelmesi insan sağlığını ciddi boyutta etkileyecek olan bakteri çeşitlerinin üremeye başladığının göstergesi olmaktadır. Bu bakteri çeşitlerini salmonella, ekoli, botulinum bakterileri olarak belirtmek doğru olacaktır ve detaylı olarak zararlarının bilinmesi önemli bir konu olmaktadır.

Buzdolabında koku problemi var ise bakteri üremesi gerçekleşmiş demektir ve bu durumda meydana gelecek olan rahatsızlıklara sebebiyet verilmemesi için gerekli tedbirlerin alınması gerekmektedir. 

Grundig buzdolabı koku yapıyor problemi ancak kullanımının bir an önce durdurularak yetkili bir kuruluş tarafından profesyonel destek alınması ile çözüm bulacaktır.

Buzdolabında meydana gelen kokunun sebebi olan bakterilerden salmonella bakterisi ishal, kusma gibi rahatsızlıklara neden olmakta ve insan vücuduna çeşitli yollarla nüfus edebilmektedir. 

Bu bakteri çeşidinin buzdolabından arındırılabilmesi oldukça önemlidir ve işinin ehli profesyonel ekipler tarafından ozonlama hizmeti ile temizliğinin bir an önce yaptırılması gerekmektedir.

Botulinum bakterisi; oldukça ciddi rahatsızlıklara sebebiyet veren bu bakteri çeşidi solunum kaslarını da felç edebilmekte ve ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. 

Koku şikâyeti olduğu takdir de bu rahatsızlıklara maruz kalınmaması için en kısa sürede buzdolabı ozon temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

Gıda kaynaklı oluştuğu bilinen bu bakteri çeşidinin belirtilerini; baş dönmesi, halsizlik, ağızda kuruluk, boğaz ağrısı, nefes zorluğu, baş ve boyun bölgelerinde tutulmalar olarak belirtmek doğru olacaktır. 

Ekoli bakterisi; Yeşil yapraklı bitkilerde ve koyun, sığır gibi çeşitli et gruplarında görülmekte ve belirtileri midede kramp, dışkıda kan, ateş, ishal gibi rahatsızlıklar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu bakteri çeşidinin üremesi buzdolabındaki tüm ürünlere de kısa sürede etki edeceğinin, kullanımı ile vücuda nüfus etmesi durumunda rahatsızlıkların kısa sürede meydana çıkacağının göstergesi niteliğinde olmaktadır. Bu bakteri çeşidi de insan sağlığını oldukça riskli durumlara maruz bırakmaktadır.

Buzdolabında oluşan koku; rahatsız edici bir ortam oluşturmakla birlikte kokuya sebep olan bakteriler insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atmaktadır.

Buzdolapları, günlük hayatta gıdaların muhafaza alanı olarak kullanılmakta ve birçok marka çeşidi ile karşımıza çıkmaktadır. Buzdolabı marka çeşidi olan Grundig buzdolabı koku yapıyor sorunu da sık karşılaşılan problemler arasında yer almakta ve kısa sürede çözüme ulaştırılması gerekmektedir.

Birçok çeşidi bulunan buzdolabının çeşitli markaları, içerisinde üreyecek olan bakterilere engel olunabilecek bir nitelik göstermemektedir. Eğer 3 ayda bir düzenli olarak yetkili kuruluşlar tarafından temizlik yaptırılmıyor ise Grundig buzdolabı koku yapıyor problemi ile karşı karşıya kalınacaktır.

Temizlik hizmetinin yetkili bir kuruluş tarafından alınması ancak sorgulanması ve talep edilmesi gereken belgeler ile mümkün olacaktır.

Tekdez V.İ.P; yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmekte ve sunduğu eksiksiz belgeler ile sektörünün öncü firması olarak hizmet sağlamaktadır. Grundig buzdolabı koku yapıyor problemleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Randevu sistemi ile hizmet vermekte olan firmamız ile iletişime geçtiğinizde randevu öncesi tarafınıza detaylı bilgi aktarılmakta ve talebinizle birlikte randevunuz oluşturulmaktadır. 

Buzdolabının bakterilerden arındırılabilmesi için iki uygulama halinde hizmet verilmesi gerekmektedir. 

Bu durumda öncelikle hidrojen peroksit ile tüm yüzeylerin silinmesi ve devamında dolabın buzluk kısmı ile içerisine kurulacak nötralizatörler ile hizmet verilmesi gerekmektedir. Bu işlemler yaklaşık   30-40 dakika aralığında sürmektedir. 

Randevu gününde uygulanacak işlemler doğru yöntem ve tekniklerde uzman ekipler tarafından sağlanmaktadır.

Uygulanacak işlemler için buzdolabının, ekiplerimize özellikle tüm elektrikle bağlantıları kesilerek ön temizlik yapılmış şekilde boş teslim edilmesine dikkat edilmesi gerekmektedir. 

Hizmet verecek olan ekiplerimiz tarafından öncelikle elektrikle tüm bağlantıların kesildiği kontrol edilerek suda seyreltilmiş hidrojen peroksit ile dolabın tüm yüzeyleri silinecektir.

Hidrojen peroksit uygulamasının bakteri, patojen ve mantarlara etkisini gösterebilmesi için 5 dakika bekleme süresi olacaktır. 
Bekleme işleminden sonra dolabın içerisi ıslak temiz bir bezle silinmekte ve kokudan tamamen arındırılabilmesi için ozonlama nötralizatörleri buzluk kısmı ve içerisine ayrı ayrı kurularak dolabın kapağı mümkün olduğunca kapatılmaktadır. 

Buzdolabının içerisine 5000 mg ve buzluk kısmına 2000 mg ozonlama nötralizatörleri kurulmaktadır. Bu işlem 5-10 dakika kadar bir sürmekte ve ozonlama bitiminde buzdolabının kapısı açılarak nötralizatörler kapalı devre konumuna getirilmekte ve dolap içerisinden çıkarılmaktadır. 

Son olarak 5 dakika kadar havalandırılma işlemi uygulanarak buzdolabı bakteri, patojen ve mantarlardan arındırılmış olarak sağlıklı kullanıma teslim edilmektedir.

Günlük hayatta sıklıkla kullanıma ihtiyaç duyulan buzdolabının kokusuz ve sağlıklı kullanımı için sektörünün öncü firması olan Tekdez V.İ.P ile iletişime geçerek tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak verilecek güvenilir ve kaliteli hizmetimizden destek talep edebilirsiniz. 

Firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile yıllardır  Grundig buzdolabı koku yapıyor sorunlarına çözüm niteliğinde profesyonel hizmet sunmaktadır. 

Kaliteli ve güvenilir hizmet için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2022