GOLDMASTER SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ

GOLDMASTER SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ

Su sebilleri suyun kullanımını kolaylaştıran hemen her alana kurulumu sağlanabilen aletlerdir.

Su sebili temizliği kullanılan suyun sağlıklı ve steril olması açısından önem teşkil etmektedir.

Su sebilleri büyük sanayi tip ve küçük ev tipi olmak üzere çeşitlere ayrılmakta ve bu çeşitlerin de birçok markası bulunmaktadır.

 

Marka çeşitlerinden biri olan Goldmaster su sebili temizliği sağlıklı su kullanımı için düzenli periyotlarla yaptırılmalı ve ihmal edilmemelidir.

Sebiller kurulumu basit aletlerdir ve açık ya da kapalı alanlara kurulumu yapılmaktadır. Açık alanlara kurulumu sağlanan sebillerin içerisine tozun hava ile girmesi su kirliliğine neden olacaktır.

Kapalı alanlara kurulumu sağlanan sebillerde, alan da oluşan nemin hava ile sirkülasyonu sonucu sebil içerisine nüfus etmesi suyun kirlenmesine neden olacaktır.

 

Kirli su, koku ve tat farklılıklarına ve sebil içerisinde yosun oluşumuna neden olacaktır. Ayrıca sebillerin ısı yayan aletlerin yakınına kurulması da yosunlanma konusunda etkin rol oynamaktadır. Sıcaklık yosunlanmayı hızlandırıcı bir etkendir.

Isı yayan aletlerden uzak bir alana kurulumu sağlandıktan sonra, Goldmaster su sebili temizliği düzenli olarak yaptırılarak sebil içerisinde oluşacak olan yosunlanma problemi engellenmiş olacaktır.

Nitekim sebil içerisinde meydana gelecek olan bu problemler bakteri üremesine zemin hazırlayıcı niteliktedir.


Goldmaster su sebili temizliği


Sebilin kurulumu uygun alana yapılmadığı ve sebil temizliği düzenli olarak yaptırılmadığı takdir de, koliform olarak nitelendirilen, üremesi oldukça hızlı ve yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verecek olan bakteri çeşidinin sebil içerisine nüfus etmesine neden olunacaktır.

Bu tür problemlere sebebiyet vermemek için en geç 3 ayda bir ve düzenli periyotlarla su sebili temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

Sebil temizliği işlemlerinde sağlıklı su kullanımı ve güvenilir bir hizmet için, temizlik hizmetini verecek olan firmanın nitelikleri sorgulanmalı ve gerekli belgeler talep edilmelidir. Aksi takdir de verilecek hizmet sonrası sağlıklı kullanımdan emin olunamayacağı gibi iş bitimi sonrası verilecek olan formun hiçbir yasal hükmü bulunmamaktadır.

Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, İSO kalite yönetim sistemi belgesi, İş sağlığı ve güvenliği sertifikası kaliteli hizmet verecek güvenilir bir firma olduğunun kanıtı niteliğindedir.

Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi; denetlemelerden geçmiş bir firma olduğunun, İSO kalite yönetim sistemi; belgesi organizasyon, doğru metot ve yöntem eğitimi alındığının, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası; uygulanacak olan işlemlerde uygun ortamın hazırlanabilmesi için gerekli niteliklere sahip bir firma olunduğunun ve verilecek olan hizmetin geçerliliğinin göstergesi niteliğindedir. İş bitiminde verilecek olan iş tamamlandı formu herhangi bir denetlemede ibraz edilebilmektedir.

 

Tekdez V.İ.P Sağlık Bakanlığı onaylı Türkiye geneli hizmet vermekte olan bir kuruluştur.

Firmamız tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz, personel yetki belgeleri eksiksiz, İSO kalite yönetim sistemi belgesi ile doğru yöntem ve metotlarla, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası ile siz değerli müşterilerimize bilinçli ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

Su sebili temizliğinde ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanılmamalıdır. Ozon gazı tüm bakterileri yok ederek sebilin sağlıklı kullanıma teslim edilmesi için yeterli ve zararsız bir etkendir.

Su sebili temizliğinde tuz, sirke gibi kulaktan doğma sağlığı olumsuz yönde etkileyecek olan temizlik işlemlerine asla itibar edilmemelidir. Aksi takdir de hem sağlık açısından tehlike oluşacak hem de sebilin verimli kullanımı yok edilmiş olacaktır.


Goldmaster su sebili temizliği


Firmamız Goldmaster su sebili temizliği ve diğer tüm sebil markası ve çeşidi temizliğinde yerinde hizmet vermektedir. Temizlik öncesi ve sonrası düzenli takibi ile Tekdez V.İ.P yaşanabilecek tüm problemlerin önüne geçmekte ve özenle hizmet vermektedir.

Tekdez V.İ.P su sebili temizliği işlemlerinde yıllardır hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur. Siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulmak ve destek olmak en büyük referansımızdır. Detaylı bilgi ve talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Öncelikle sağlık ilkesini benimseyen Tekdez V.İ.P su sebili temizliği işlemlerinde profesyonel ekibiyle kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021