EVDE SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ

EVDE SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ

Su sebilleri hemen her alanda kullanımı sağlanan ve önemli bir ihtiyaç olan suyun kullanımını kolaylaştıran aletlerdir.

Su sebillerinin sağlıklı ve steril olarak kullanımının sağlanması için profesyonel ekipler tarafından hizmet sağlayan bir kuruluştan destek alınması gerekmektedir. Evde su sebili temizliği ancak bu şekilde doğru yöntem ve tekniklerle yapılmış olacaktır.

 

Aksi takdir de evde su sebili temizleme işlemini kulaktan doğma uygulamalarla yapmak ciddi boyutta rahatsızlıklara yol açacaktır.

 

Su sebili temizliğinde Tekdez V.İ.P yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet vermekte olan Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur. Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve profesyonel destek talep edebilirsiniz.

 

Günümüzde hemen her alanda kullanımı sağlanan su sebillerinin en geç 3 ayda bir düzenli ve periyodik olarak temizliğinin yaptırılması sağlıklı olarak kullanımına devam edilebilmesini sağlamaktadır.

Düzenli ve periyodik olarak temizliği sağlanmayan sebillerde koku ve tat farklılıkları meydana gelecektir. Sağlıksız kullanımın başlangıcı olan bu durum sebillerde yosun oluşumunu da beraberinde getirecektir.


Evde su sebili temizliği 


Su sebillerinde yosun oluşumu arındırılması oldukça zor işlemler olmakla birlikte bakteri ürediğinin de göstergesi niteliğinde olmaktadır.

Koliform olarak bilinen bakteri çeşidi sebil içerisine hızla nüfus ederek sebil kullanımının devam etmesi halinde insan vücuduna da nüfus edecektir.

 

Bu durum ishal, kusma, bulantı, yüksek ateş gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet vermekte ve kimi zaman da ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir.

 

Bu tür durumlara maruz kalınmaması ve sağlıklı su kullanımı için sebil temizliğinin en geç 3 ayda bir düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. 60 ile 90 gün aralığında üreme süresi olan koliform bakterisinin insan sağlığına olan zararlarını yaşamamak için 90 günü aşkın süredir temizliği sağlanmayan sebillerin kullanımının durdurulması gerekmektedir

 

Bakteri üremesi gerçekleşmiş sebillerde, bakterilerin yok edilebilmesi için doğru yöntem ve teknikler ile hizmet verilmesi gerekmektedir.

Yerinde hizmet vermekte olan firmamız evde su sebili temizliği işleminde siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

 

Kaliteli ve güvenilir hizmet; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri tarafınıza aktarılarak kanıtlanmaktadır.

 

Tüm belgeler eksiksiz olarak hizmet vermekte olan firmamız tarafından evde su sebili temizliği işlemlerinde ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanılmamaktadır. Ozon, tüm bakterileri yok ederek sebilin sağlıklı kullanıma teslim edilebilmesi için oldukça etkili ve yeterli bir yöntemdir.

 

Ozon dışında kullanılan dezenfektanlar, sebilin verimli olarak işlevini yerine getirmesine engel olmakta ve zehirlenme gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara neden olmaktadır.

Evde su sebili temizliği hizmeti, firmamız tarafından randevu sistemi ile yürütülmektedir. Sebil temizliği için randevu gününde uzman ve eğitimli ekiplerimiz tarafından profesyonel hizmet sunulacaktır. Yaklaşık 20-25 dakika sürecek olan temizlik işleminde, sebilin tüm hazneleri ozon ile temizlenerek sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.

Kontrolünüz ile hizmet tamamlanmış olacak ve firmamız tarafından hizmet tarihiniz en geç 3 ay sonra hatırlatmak üzere CRM’ de takibe alınacaktır. Yoğunluktan kaynaklı unutulabilecek olan evde sebil temizliği hizmetini zamanı geldiğinde hatırlatarak yaşanabilecek herhangi bir sağlık probleminin önüne geçilmektedir.

 

Detaylı bilgi ve talepleriniz için Tekdez V.İ.P ile iletişime geçebilirsiniz.

Su, hayatın tüm alanını etkileyen bir ihtiyaç olmakla birlikte, sağlıklı ve verimli hayat için günlük yeterli miktarda kullanılması gereken oldukça yararlı bir ihtiyaç olarak da karşımıza çıkmaktadır.

 

Önemli olan bu unsurların sağlıklı olarak karşılanabilmesi için suyun temiz olarak kullanılıyor olması gerekmektedir.

 

Temiz ve sağlıklı su için Tekdez V.İ.P, yıllardır sebil temizliği hizmeti sağlamakta ve siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmanın gururunu yaşamaktadır.

Evde su sebili temizliği ve dezenfeksiyonu hizmeti için müşteri temsilcinizden bilgi alabilir yada randevu oluşturabilirsiniz.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021