EVDE SEBİL TEMİZLİK

EVDE SEBİL TEMİZLİK

Su sebillerinin sağlıklı ve steril olarak kullanımının sağlanabilmesi için en geç 3 ayda bir düzenli ve periyodik olarak evde ve kullanılan her yerde temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

Ancak evde sebil temizlik işlemleri yanlış bilgiler doğrultusunda ilerlemekte ve kulaktan doğma bilgiler ile sebilin tamamen işlevini yitirmesine neden olunmaktadır. Ayrıca bu durumdan daha tehlikeli olarak insan sağlığını tehdit edici unsurlar oluşmasına neden olunmaktadır.

 

Evde sebil temizlik yapılması gereken bir işlemdir. Bu durum ancak profesyonel ve eğitimli ekipler tarafından sağlandığında sağlıklı sonuçlar alınabilecektir.

Sebil temizliğinde evde uygulanan kişisel yöntemler yanlış olduğu gibi sebilin temizlik için alınarak daha sonra teslim edileceği gibi bilgiler ve işlemler de kesinlikle yanlış uygulamalardır.

 

Su sebilinin sağlıklı kullanımının büyük önem teşkil ettiği gerçeği göz ardı edilemeyeceği gibi sağlıklı kullanımdan emin olunması gerektiği de göz ardı edilemeyecek bir konudur.

Sebillerde uzun süreli temizlenmeme, yanlış uygulamalar ile temizleme gibi durumlarda koku ve tat farklılığı problemleri ve yosunlanma oluşumuna neden olunacaktır. Yosunlanma oluşmuş bir sebil de koliform bakterisi de hızla üremeye başlayacaktır.


Evde sebil temizlik 


Koliform bakterisi; yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet vermekte olan ve oldukça hızlı üreme özelliğine sahip bakteri çeşididir.

 

Evde sebil temizlik işlemi ile koliform bakterisinden arındırılabilmesi için Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi bulunan ve eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile hizmet vermekte olan firmalar tarafından hizmet sağlanmalıdır.

Tekdez V.İ.P, evde sebil temizlik hizmetini yıllardır vermekte ve sebil temizlik işlemlerinde yerinde hizmet sunmaktadır.

 

Firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi ve yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

Su sebili temizliğinde ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanmayan firmamız, siz değerli müşterilerimizin sağlıklı su kullanımı için gerekli tüm belgelere sahip olarak güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sebillerin temizliği hakkında en büyük destekçiniz olan Tekdez V.İ.P ile iletişime geçtiğinizde müşteri danışmanımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Talebiniz doğrultusunda randevunuzu oluşturacak olan müşteri danışmanımız tarafından randevu bilgileri ve hatırlatılması tarafınıza bilgi olarak aktarılacaktır.

Evde sebil temizlik uygulaması için randevu gününde uzman ve eğitimli ekiplerimiz tarafından hizmet sunulacaktır. Sebilin tüm hazneleri ozon ile dezenfekte edilerek sebil sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.

Hizmet sonrası, tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı formu güvenceniz niteliğinde olmakta, herhangi bir problemde tarafımıza ulaşarak destek talep edilebilmektedir.

 

Yıllardır kusursuz hizmet vermenin gururunu taşımakta olan Tekdez V.İ.P, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti odaklı hizmet sunmakta ve sağlıklı kullanımı için güvenilir destekçiniz olmaya devam etmektedir.

 

Su sebillerinin temizliğinde firmamız ile iletişime geçerek en geç 3 ayda bir düzenli temizlik ile sağlıklı kullanıma devam edebilirsiniz.

Ancak  en geç 3 aylık sürenin aksamasının koliform bakterisinin üremesi ve yayılması için yeterli bir zaman olduğunun bilincinde hareket edilmelidir.

 

Koliform bakterisi 60 ile 90 gün aralığında üreme süresi bulunan bakteri çeşididir ve 90 günü aşkın süredir temizliği sağlanmayan sebillerin kullanımı kesinlikle durdurulmalıdır.

Sebillerin bakteri oluşumundan korunabilmesi için evde uygulanabilecek tek işlem kurulum aşamasıdır. Sıcaklık yayan elektrikli ev aletleri sebillerde yosunlanma ve akabinde bakteri oluşumunu hızlandırıcı etkiye sahiptir. Bu nedenle sebillerin ısı yayan aletlerden uzak alanlara kurulması gerekmektedir.

 

Kurulumu doğru olarak yapılan sebillerin düzenli olarak temizliği ile sağlıklı kullanımı mümkün olacaktır.

Sağlıklı su kullanımı ve güvenilir hizmet için evde sebil temizlik işlemlerinde lütfen firmamız ile iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021