EN İYİ SU DEPOSU TEMİZLİK FİRMASI

EN İYİ SU DEPOSU TEMİZLİK FİRMASI

TEKDEZ V.İ.P, Sağlık Bakanlığı yetki belgesi ile en iyi su deposu temizlik firması niteliğinde sektörünün öncüsü olarak Türkiye geneli hizmet vermektedir.

Su depoları hemen her alanda kullanımı sağlanan ve günlük hayatta önemli bir ihtiyaç olan suyun muhafaza edildiği alanlardır.

Su deposu temizliği hizmeti, kalite ve yetki belgelerine sahip kuruluşlarca yapılmalıdır.

Su depolarının temizlik ve dezenfeksiyonu, sağlıklı su kullanımı ve günlük hayatın verimli olarak geçebilmesi için oldukça önem teşkil etmektedir.

 

Su depolarında suyun kirlenme aşaması incelendiğinde, öncelikle barajdan temizlenmiş olarak çıkan suyun depoya ulaşana dek beraberinde çamur, balçık ve benzeri maddeleri de taşıyarak kirli olarak ulaşmaktadır.

 

Depoya kirlenmiş ulaşan su, deponun içerisine bakteri nüfusunu sağlayabilecek özellikte bir kirlilikle donanmış olacaktır. Koliform, ekoli, enterekok olarak bilinen bu bakterilerin hızlı üreme özelliğine sahip ve yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı, tifo, kolera, kırım Kongo kanamalı ateş gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet verdiği de bilinmektedir.

 

Bu neden kirli su kullanımı, bakterilerin insan vücuduna nüfus etmesine neden olmakta ve ölümcül olarak sonuçlanabilmektedir.

Dünya Sağlık Örgütü raporunda da; kirli su kullanımından kaynaklı ölümler sigara ve alkolden sonra altıncı sırada yer almaktadır.


En iyi su deposu temizlik firması 


Bu tür problemlere sebebiyet vermemek ve sağlıklı yaşam için su depolarının en geç 6 ayda bir düzenli ve periyodik olarak temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı 2007/67 genelgesince de, su depolarının kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir diğer dönemlerde ne geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması zorunlu kılınmıştır.

 

TEKDEZ V.İ.P, Sağlık bakanlığı onaylı izin belgesi ile en iyi su deposu temizlik firması niteliğinde hizmet vermektedir. Sağlıklı su kullanımı için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Su depolarında bakteri üremesinin başlıca nedeni olan kirlilik, depolara da zarar vermekte olan bir etkendir. Bu durumu depoların çeşitlerine göre belirtmek doğru olacaktır. Depo çeşitleri; plastik depolar, metal depolar, beton depolar olarak ayrılmakta ve bu çeşitlere göre kirlilikten kaynaklı paslanma, yosunlanma, delinme ve çatlama gibi reaksiyonlar gösterdiği bilinmektedir.

Bu durumda su deposunun sadece temizliği yeterli olmayacak, temizlik sonrası uygulanacak doğru yöntem ve metotlar belirlenerek depo içerisine izolasyon gibi farklı yöntem gerektiren işlemler de uygulanması gerekecektir.

 

Bu işlemler daha maliyetli ve daha uzun süreli olmakla birlikte kimi zaman depolar tamamen işlevini kaybetmekte ve değiştirilmesi gerekmektedir.

 Düzenli ve periyodik olarak temizliği sağlanamayan depoların bu problemlerle karşılaşmaması mümkün olacak bir durum olmadığı gibi sonrasında yaşanacak problemler ilk olarak insan sağlığını tehlikeye atmaktadır.

 

Su deposu temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri düzenli ve periyodik olarak yaptırılması gerektiği göz ardı edilemez derecede önem teşkil etmektedir.

Ayrıca su deposu temizliğinin doğru yöntem ve metotlar ile sağlanabilmesi, güvenilir ve kaliteli hizmet alınabilmesi firmanın niteliklerinin sorgulanması gerekmektedir.

 

Firmanın nitelikleri en iyi su deposu temizlik firması kapsamında değerlendirilebilecek özelliklerde olup olmadığının göstergesi olacaktır. Bu gösterge talep edilen belgeler ile kanıtlanabilecektir.

En iyi su deposu temizlik firması kapsamında değerlendirilmesi gereken belgeleri; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri olarak belirtmek doğru olacaktır.

Bu belgeler; en iyi su deposu temizlik firması kapsamında değerlendirilebilecek kaliteli ve güvenilir firma olduğunun kanıtı niteliğinde olacaktır.

 

Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, Sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile en iyi su deposu temizlik firması tarafından hizmet alınacağının kanıtı niteliğinde olmaktadır.

TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi; uygulanacak doğru yöntem ve metotlara hakim en iyi su deposu temizlik firması uzman ekipleri tarafından hizmet verileceğinin kanıtı niteliğinde olmaktadır.

 

İş sağlığı ve güvenliği sertifikası ile iş güvenliği uzmanları tarafından verilen eğitimi almış ve sınavlarından başarı ile geçmiş en iyi su deposu temizlik firması eğitimli ve uzman ekipleri tarafından profesyonel hizmet verileceğinin kanıtı niteliğinde olacaktır.

Firmanın yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet sunuluyor olması, herhangi bir denetleme de iş sonunda iş tamamlandı formunun ibraz edilebileceğinin ve sorunsuz olarak sağlıklı su kullanımı sağlanabileceğinin kanıtı niteliğinde olmaktadır.

TEKDEZ V.İ.P, TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermektedir.

En iyi su deposu temizlik firması TEKDEZ V.İ.P ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.

 

Firmamız da randevu sistemi ile ilerleyen temizlik hizmetimiz için uzman ve eğitimli ekiplerimiz ile profesyonel hizmet sunulmaktadır. Randevunuz sağlandığı takdir de randevu gününde uzman ve eğitimli ekiplerimiz en iyi su deposu temizliği için dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirecektir.

Depoya giriş yapan en iyi su deposu temizlik firması TEKDEZ V.İ.P ekipleri tarafından, deponun dibinde kalacak olan çamur, balçık ve benzeri yabancı maddelerin tahliyesi gerçekleştirilecektir.

 

Tahliye sonrası deponun tüm yüzeyleri yıkanarak kirli su tekrar tahliye edilecek ve Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile deponun tüm yüzeyleri dezenfekte edilecektir.

Bu dezenfekte işlemi bir süre bekletilerek bakterilerin yok olması sağlanacaktır ve bekleme süresi sonrası deponun tüm yüzeyleri basınçlı kompresörler ile yıkanacaktır. Depodan kirli su tahliye edilip temiz su gelene dek bu işlem devam edecek ve depo sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.

 

Temizlik bitiminde, tarafınıza teslim edilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz. Ayrıca temizlik sonrası TEKDEZ V.İ.P tarafından, temizlik öncesi ve sonrası depo resimleri mutlaka tarafınıza aktarılacaktır.

 

En geç 6 aylık periyotlar da ilerlemesi gereken depo temizliği, günlük hayatın yoğunluğundan kaynaklı unutulabilme riskini ortadan kaldırmak adına CRM’ de takibe alınacak olan temizlik tarihiniz, firmamız tarafından zamanı yaklaştığında bilgilendirme yapılacaktır. Talebiniz doğrultusunda tekrar temizlik hizmeti en iyi su deposu temizlik firması TEKDEZ V.İ.P tarafından sunulacaktır.

Hemen her alanda kullanılan suyun, insan vücuduna nüfus etmemesi mümkün olmayacaktır. Kişisel bakımda, meyve sebze yıkamada günlük hayatın her kısmında kullanılan suyun sağlıklı olması, verimli hayat standartları sağlayacaktır.

 

Verimli hayat standartları için, en iyi su deposu temizlik firması tarafından kaliteli ve güvenilir hizmet alınması bunun içinde mutlaka gerekli niteliklerin sorgulanması gerekmektedir.

En iyi su deposu temizlik firması TEKDEZ V.İ.P, sağlıklı su kullanımı için yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

Tüm sorunlarınıza çözüm niteliğinde yaklaşacak olan firmamız, su deposu temizlik ve dezenfeksiyon hizmetinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmakta ve olumlu dönütler almanın gururunu yaşamaktadır.

 

TEKDEZ V.İ.P, en iyi su deposu temizlik firması olarak sektörünün öncül firmalarındandır.

Uzman ve eğitimli ekipleri ile profesyonel hizmet sunmakta, doğru yöntem ve tekniklerle güvenilir hizmet vermektedir.

Depo çeşidi ne olursa olsun, tüm depoların temizliği yapılabilmekte ve mutlaka ihmal edilmeden düzenli ve periyodik olarak yaptırılması gerekmektedir.


En iyi su deposu temizlik firması TEKDEZ V.İ.P tüm sorunlarınızda destekçiniz olmaya ve doğru hizmetle siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam edecektir.

En iyi su deposu temizlik ve dezenfeksiyonu için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için en iyi su deposu temizlik firması TEKDEZ V.İ.P ile lütfen iletişime geçiniz.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021