EN İYİ SU DEPOSU TEMİZLİK

EN İYİ SU DEPOSU TEMİZLİK

Su; hemen her alanda kullanımı sağlanan ve günlük hayatın mutlak ihtiyacı olan önemli bir unsurdur.

Su depoları; günlük hayatta önemli ihtiyaç olan suyun muhafaza edildiği ve kullanıma sunulduğu alanlardır.

 

Suyun kullanıma sunulduğu alanların sterilizasyonu insan sağlığı açısından önem teşkil etmektedir. Kirli suyun insan sağlığı üzerindeki etkileri göz önünde bulundurulduğunda bu önem göz ardı edilemez derece de büyük olmaktadır.

 

En iyi su deposu temizlik hizmeti; su depolarının sağlıklı kullanımı için sağlanan en verimli hizmet anlamına gelmektedir ve bunun için özellikle temizlik hizmeti sağlanacak olan firmanın niteliklerine dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

En iyi su deposu temizliği için firmanın da işinin ehli ve en iyisi olması kaliteli ve güvenilir hizmet sağlanması demek olacaktır.

 

Bu nedenle firmanın; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgelerinin eksiksiz olması gerekmektedir.

 

Bu belgeler kaliteli ve güvenilir hizmetin akabinde en iyi su deposu temizliği hizmetinin kanıtı niteliğinde olacaktır.


 EN İYİ SU DEPOSU TEMİZLİK FİRMASI TEKDEZVİP

Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi; Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile en iyi su deposu temizliği sağlanacağının teminatı niteliğinde olmaktadır.

 

TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi; uygulanacak yöntem ve metotlara hakim uzman ekipler tarafından en iyi su deposu temizliği hizmeti verileceğinin kanıtı niteliğinde olacaktır.

İş sağlığı ve güvenliği sertifikası; iş güvenliği uzmanları tarafından verilen eğitimin alınmış olup sınavlarından başarı ile geçilmiş eğitimli ve uzman ekipler tarafından en iyi su deposu temizliği hizmetinin profesyonel olarak verileceğinin kanıtı niteliğindedir.


En iyi su deposu temizlik 


TEKDEZ V.İ.P, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile yıllardır en iyi su deposu temizliği hizmeti vermekte olan Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur.

Firmamız ile iletişime geçerek en iyi su deposu temizliği hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Su depolarının en iyi şekilde temizlenmesi gerektiği insan sağlığı açısından önemli olarak nitelendirilmektedir. Bunun sebebi olarak depoların kirlilik aşamalarından kaynaklı üreyen bakterileri göstermek doğru olacaktır.

 

Öncelikle barajdan temizlenmiş olarak çıkmış olan suyun depoya ulaşana dek beraberinde çamur, balçık ve benzeri yabancı maddeleri de taşıyarak kirlenmiş suyun depoya ulaştığı bilinmektedir.

 

Kirli su bakterilerin sevdiği alanlardır ve bu bakteriler ortamını bulduğunda hızlıca üreme özelliğine sahip arındırılması oldukça zor mikroorganizmalardır. Koliform, ekoli, enterekok olarak bilinen bu bakterilerin; yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı, kırım Kongo kanamalı ateş, tifo, kolera gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet verdiği de bilinmektedir.

Bu rahatsızlıklar her bünye de farklı reaksiyonlara sebep olmakta ve ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir.

 

Dünya Sağlık Örgütü raporunda kirli su kullanımından kaynaklı ölümler sigara ve alkolden sonra altıncı sırada yer almaktadır.

Bu durumda Sağlık Bakanlığı 2007/67 genelgesince de belirtilmiş olan, su depolarının kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir diğer dönemlerde en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması zorunlu kılınmıştır.

 

En geç 6 ayda bir en iyi su deposu temizliği için iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet sunmakta olan TEKDEZ V.İ.P ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Su depolarının, bakterilerin üremesi için uygun ortam haline gelmeleri ve henüz temizleme hizmeti sağlanmıyor olması demek, verimli olarak işlevini yerine getiremeyeceğinin göstergesi olmaktadır. Bu durum zamanla depoların çeşitlerine göre; yosunlanma, paslanma, delinme, çatlama gibi problemlere sebebiyet verecektir.

 

Depolar da yaşanan paslanma, delinme ve çatlama gibi problemler su deposu temizliği sonrası su deposu izolasyonu gerektiren durumlar doğurmaktadır. Bu durumlar da uygulanacak doğru yöntem ve metotlar ancak işinin ehli firmalar tarafından sağlanabilmektedir. Kimi zaman da depolar tamamen kullanılamaz hale gelmekte ve değiştirilmesi gerekmektedir.

Su depolarının verimli olarak işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı su kullanımı için TÜRKAK Akredite İSO kalite yönetim sistemi belgesi ile uzman ve eğitimli ekipleri tarafından en iyi su deposu temizliği hizmeti sağlamakta olan TEKDEZ V.İ.P, yıllardır sektörünün öncül ve en iyi firmalarındandır.

TEKDEZ V.İ.P ile iletişime geçtiğinizde deponun tonajı, çeşidi ve suyun depoya nereden ulaştığı gibi bilgiler istenecektir. Bu bilgiler en doğru şekilde bilgi aktarabilmek ve en doğru hizmeti sunabilmek amacıyla talep edilmektedir.

 

Verilen bilgiler doğrultusunda detaylı bilgi verilerek talebiniz ile birlikte en iyi su deposu temizliği için randevunuz oluşturulacaktır.

Randevu gününde deponun boş ya da boşa yakın teslim edilmesi gerekmektedir. Dibinde kalacak olan çamur, balçık ve benzeri yabancı maddeler ekibimiz tarafından tahliye edilecektir.

Tahliye sonrası deponun tüm yüzeyleri yıkanarak kalıntıları kalmış olan çamur, balçık gibi maddelerin tamamen tahliyesi sağlanacaktır. Bu işlem sonrası deponun tüm yüzeyleri profesyonel ekibimiz tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile dezenfekte edilerek bir süre bekletilecektir.

 

Bir süre dezenfekte edilmiş şekilde bekleyen deponun tüm yüzeyleri 150 bar basınçlı kompresörler ile yıkanmaktadır. Yıkama ve tahliye işlemi temiz su gelene dek devam edecek ve uzman ekiplerimiz tarafından temiz su geldiğinden emin olunduğunda en iyi su deposu temizliği hizmeti sağlanmış olup depo sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.

Temizlik sonrası tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz. Ayrıca iş bitiminde deponun temizlik öncesi ve sonrası resimleri tarafınıza aktarılarak en iyi su deposu temizliği belgelendirilmiş olacaktır.

 

En geç 6 ayda bir yaptırılması gereken depo temizliğinin, yoğunluktan kaynaklı unutulabilme olasılığını ortadan kaldırmak adına firmamız tarafından CRM’ de takibe alınan temizlik tarihinizin zamanı yaklaştığında bilgisi verilecektir. Talebiniz doğrultusunda en iyi su deposu temizlik hizmeti TEKDEZ V.i.P, profesyonel ekibi ile devam edecektir.

 

Su deposu temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinde, özellikle herhangi bir firma tarafından temizliği sağlanan depoların mutlaka zarar gördüğü bilincinde hareket edilmelidir. Uygulanacak yöntem ve metotlara hakim olmayan firmalar deponun tamamen işlevini yitirmesine neden olmakta ve bu durumdan habersiz olan müşteriler sağlıksız su kullanımı gerçekleştirmektedir.

 

Akabinde meydana gelecek olan ölümcül nitelikte rahatsızlıklar, yaşanan bu olumsuzlukların en önemlisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ayrıca mutlaka su deposu en geç 6 ayda bir düzenli ve periyodik olarak temizlettirilmeli ve mutlaka bunun takibi yapılmalıdır.

Koliform, ekoli, enterekok bakterileri kirli alanlar da hızla üreme özelliğine sahiptir ve tüm depoyu kaplamaları arındırılması oldukça zor işlemler doğuracaktır. Akabinde yine insan sağlığı tehlikeye atılmış olacaktır.

 

Tüm bu durumlara dikkat edildiği takdir de en iyi su deposu temizliği sağlanmış olacak ve güvenli bir şekilde sağlıklı su kullanımı yapılabilecektir.

Hemen her alanda kullanımı sağlanan ve insan vücuduna nüfusu kaçınılmaz olan suyun, temizlik ve dezenfeksiyonu verimli hayat standartlarını da beraberinde getirecektir.

 

En iyi su deposu temizlik işlemleri için TEKDEZ V.İ.P yıllardır doğru hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

İnsan sağlığının önemi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmakta olan firmamız, tüm sorunlara çözüm niteliğinde olarak en iyi su deposu temizliği hizmeti sağlamaktadır.

Su deposu temizliği ve dezenfeksiyonu hizmetlerinde, detaylı bilgi ve talepleriniz için TEKDEZ V.İ.P ile iletişime geçebilirsiniz.

En iyi su deposu temizlik profesyonel hizmet için lütfen iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021