ASANSÖR KUYUSU SU YALITIMI ŞİŞLİ

ASANSÖR KUYUSU SU YALITIMI ŞİŞLİ

Asansör kuyularında sıklıkla görülen problem su alması ve su taşkınlarıdır. Bu problemin asıl nedeni asansör kuyularının gözden uzak ortamlarda olması ve temel perde su izolasyonunun eksik veya yanlış yapılmasından kaynaklıdır.

Poliüretan enjeksiyon su yalıtımı hizmeti için lütfen keşif randevusu talep ediniz.

ŞİŞLİ poliüretan enjeksiyon uygulaması, yalıtım taleplerinize tam ve eksiksiz çözümler sunmaktayız. Asansör çukuru su kesme problemlerinizi, etkili ve çözüm odaklı enjeksiyon uygulamaları ile sonlandırmaktayız.

Asansör kuyuları bilindiği gibi, konutların en altında olan ve yer altı sularına en fazla maruz kalan bölgededir. Asansör kuyularında yanlış yada eksik yapılan yalıtım işlemlerinden sebep su almalar veya su taşmaları sıklıkla görülen bir problemdir.

Bilindiği gibi asansör sistemlerinde yeşil etiket zorunluluğu bulunmaktadır. Yeşil etiket için asansör kuyularındaki su yalıtım hizmeti tam ve eksiksiz tamamlanmalıdır.


TEKDEZ V.İ.P. olarak İstanbul ilimiz ŞİŞLİ tüm merkezlerinde, asansör kuyusu su yalıtımı Şişli poliüretan enjeksiyon uygulaması hizmetini vermekteyiz.

Poliüretan enjeksiyon uygulaması yapılacak asansör kuyularında zemin kesinlikle beton olmalıdır. Uygulanan poliüretan enjeksiyon beton içerisine nüfuz ederek, betondaki çatlakları kapatır ve mukavemetini artırır. Bu işlem sonunda betondaki çatlak ve yarıklar kapanacağı için su sızdırma ya da kaçak problemleri yaşanmaz.

Asansör kuyusu su yalıtımı Şişli genelinde siz değerli müşterilerimize, poliüretan enjeksiyon ve yalıtım hizmetlerinde profesyonel çözümler sunmaktayız.

Asansör kuyusu su alıyor veya asansör çukurundan su çıkıyor gibi problemlerinize ŞİŞLİ genelinde çözümler sunan TEKDEZ V.İ.P. tüm yetki ve kalite belgelerine sahip, Sağlık Bakanlığı onaylı kuruluştur.

Poliüretan enjeksiyon uygulaması, asansör kuyusu su yalıtımı Şişli genelinde konusunda uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. Poliüretan enjeksiyon uygulamasından önce mutlaka detaylı bir keşif yapılıp, keşif sonrası çözümler tarafınıza raporlanmaktadır. Poliüretan enjeksiyon uygulaması için doğru keşif yapılmadığında, negatif yönde uygulanan enjeksiyonun hiçbir fayda sağlamadığı görülmektedir.

Ortalama ne kadar enjeksiyon uygulanacak, enjeksiyon hangi bölgelerden uygulanacak, enjeksiyon pakerleri kaç mm çakılacak gibi sorularınızın yanıtı ŞİŞLİ keşif hizmeti sonunda netleşmektedir.


Poliüretan enjeksiyon uygulaması nasıl yapılır?

1.       Poliüretan enjeksiyon uygulaması yüksek bar basınçlı makineler ile uygulanmaktadır.

2.       Suyun geldiği yüzey ve alanlar tespit edilip, bu bölgelerden uygulama yapılmaktadır.

3.       Enjeksiyon Pakerlerinin çakımı ve montaj delikleri açılıp, Pakerler yerleştirilir.

4.       Pakerlerden hava verilip, enjeksiyon yolu tozlardan arındırılır.

5.       Paker başlarına takılan nozzle vasıtasıyla uygulama başlatılır.

6.       Enjeksiyonun çözüme kavuşması için ŞİŞLİ merkezinde uygulama alanındaki deliklerden poliüretan madde gelinceye kadar uygulama devam ettirilir.

Asansör kuyusu su yalıtımı Şişli 

Poliüretan enjeksiyonun faydaları nelerdir?

1.       Asansör kuyusu su yalıtımı Şişli genelinde sorun odaklı çözümlerde %95 başarı sağlanır,

2.       Asansör kuyusundan temele su alması önlenilir,

3.       Asansör kuyusu içerisindeki rutubet ve kötü koku önlenir,

4.       Poliüretan enjeksiyonun ömrü uzun olduğundan, uzun soluklu çözümler sunar,

5.       ŞİŞLİ genelinde kısa sürede uygulanır ve başarı oranı çok yüksektir.

Poliüretan enjeksiyon uygulamalarında, kullanılan enjeksiyon maddenin kalitesi kadar uygulayıcıda çok önemlidir. Paker deliklerinin yanlış çakımı, enjeksiyon uygulamada basınç değerinin doğru verilmemesi, yanlış bölgelerden enjeksiyon gibi problemler sıklıkla yaşanmaktadır. TEKDEZ V.İ.P. uzman personelleri gerekli eğitimleri almış ve bu sektörde minimum 7 yıllık deneyime sahip profesyonel ekiplerden kurulmuştur. Poliüretan enjeksiyon hizmeti verdiğini söyleyen merdiven altı firmalardan uzak durulması gerektiğini şiddetle vurgulamaktayız. Böyle firmalardan alacağınız hizmet fayda yerine çoğunlukla zararla sonuçlanmaktadır.

TEKDEZ V.İ.P İstanbul ilimizin ŞİŞLİ ilçesinde profesyonel ve uzman personelleriyle asansör kuyusu su izolasyonu hizmetini vermektedir.

TEKDEZ V.İ.P. personellerimizin tümünde mesleki yeterlilik, hijyen, iş güvenliği sertifikaları eksiksizdir.

ŞİŞLİ bölgesinde hizmet veren kuruluşumuzun, Sağlık Bakanlığından yetki ve izin belgeleri bulunmaktadır. Ayrıca verdiğimiz tüm hizmetler marka tescili altında korunup, İSO kalite yönetim sistemlerince denetlenmektedir.


Duvardan su fışkırıyor, temelden su geliyor, asansör çukuru su kesme gibi sorunlarınızda, su kesme ürünleri arasında enjeksiyon uygulamalar ile çözüm odaklı sonuçlar alabilirsiniz.

Su kesme kesin sonuç ve çözüm odaklı çalışan kuruluşumuzdan, poliüretan enjeksiyon uygulamaları hakkında bilgi alabilir, keşif talep edebilir yada hizmet alımları için randevu oluşturabilirsiniz.

 

Asansör kuyusu su yalıtımı Şişli fiyatları için uzman ekiplerimizce yapılacak detaylı keşif çok önemlidir. Keşif sırasında ortalama enjeksiyon kullanımı ortaya çıkar. Rakamlar beton altının boşluğu ve betondaki yarık miktarı net olarak bilinmediğinden lifte fiyatı üzerinden ilerlenir.

ŞİŞLİ poliüretan enjeksiyon uygulaması fiyatları belirttiğimiz gibi detaylı keşif ve keşif sonrası metotların ortaya çıkmasıyla betimlenir.

TEKDEZ V.İ.P. kuruluşumuzun ŞİŞLİ genelinde sunduğu poliüretan enjeksiyon uygulamalarında kullanılan enjeksiyon maddenin; MSDS raporları, TDS raporları, hijyen belgeleri, analiz ve test raporları eksiksizdir.

İstanbul Şişli genelinde, müşteri temsilcinizden poliüretan enjeksiyon su yalıtımı, asansör kuyusu su yalıtımı hizmetleri hakkında detaylı bilgi talep edebilir yada keşif randevusu alabilirsiniz.


Sağlıklı günler dileriz.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021