ARÇELİK BUZDOLABI KOKUSUNU GİDERMEK

ARÇELİK BUZDOLABI KOKUSUNU GİDERMEK

Buzdolapları kullanım alanı olarak günlük hayatta yiyecek, içecek ve benzeri gıdaların muhafaza edilmesiyle geniş yer tutmaktadır. 
Her alanda ihtiyaç olan buzdolaplarının birçok marka çeşidi bulunmakta ve dolap içerisinde kirlilik ve kokuya neden olunmaması için temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

Aksi takdirde zamanla dolap içerisinde kokuya neden olacak bakterilerin üremesi gerçekleşecektir. Bu durum sağlıksız gıda kullanımı ile ciddi boyutta rahatsızlıklara neden olmaktadır.

Arçelik buzdolabı kokusunu gidermek konusu hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için Tekdez V.İ.P ile iletişime geçebilirsiniz. 

Buzdolaplarının kendi içlerinde birçok çeşit ve markası ile karşılaşılmaktadır. Bu durumda alınabilecek en iyi marka dahi dolap içerisinde meydana gelecek kokuya engel olabilecek nitelikte değildir. 

Kokunun sebebi temizliğin yaptırılmamasından kaynaklıdır ve bu durum bakterilerin hızla yayıldığının göstergesi niteliğinde olmaktadır.

Tekdez V.İ.P, buzdolaplarında meydana gelen bakteri üremesinden kaynaklı koku problemleri için buzdolabı ozon temizliği ve dezenfektesi ile çözüm niteliğinde hizmet vermekte olan Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur.

Arçelik buzdolabı kokusunu gidermek


Buzdolabı marka çeşidi olan Arçelik buzdolabı kokusunu gidermek konusunun cevabı bakterilerin doğru yöntem ve metotlarda yok edilmesi ile mümkün olmaktadır.

Firmamız tarafından uzman ve eğitimli ekipler ile doğru yöntem ve tekniklerde hizmet verilmekte ve buzdolabının tüm bakterilerden ozon temizliği ile arındırılarak tarafınıza sağlıklı teslim edileceğinin kanıtı niteliğinde eksiksiz belgeler ile hizmet sunulmaktadır.
Kokunun asıl sebebi olan bakteri çeşitleri incelendiğinde; salmonella, ekoli, botulinum bakterilerinin olduğu bilinmekte ve bu bakteriler ölümcül sonuçlara sebep olabilen ciddi boyutta rahatsızlıkların da sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu bakteri çeşitlerinin özellikleri ve etkileri incelendiğinde oldukça tehlikeli sonuçlara maruz kalınabileceği açıkça gözler önüne serilmektedir. 

Salmonella bakterisi; insan vücuduna çeşitli yollarla nüfus edebilen bu bakteri çeşidi ishal, kusma gibi rahatsızlıkların oluşmasına neden olmaktadır. 
Kısa sürede buzdolabından arındırılması gerekmektedir ve buzdolabından arındırılabilmesi doğru yöntem ve metotlar ile mümkün olmaktadır.

Ekoli bakterisi üremiş bir dolapta keskin bir koku meydana gelmekte ve buzdolabındaki tüm ürünler bakteri ile kaplanarak, insan vücuduna nüfus etmesi halinde rahatsızlıkların kısa sürede meydana gelmesine neden olmaktadır. 

Bu durumun ciddiyeti, dolaptaki ürünlerin kullanılması ile oluşacak rahatsızlıkların ölümcül sonuçlanabilmesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yeşil yapraklı bitkilerde ve koyun, sığır gibi çeşitli et gruplarında görülmekte olan ekoli bakterisi, midede kramp, dışkıda kan, ateş, ishal gibi rahatsızlıklara neden olmaktadır.
Botulinum bakterisi; solunum kaslarını da felç edebilen bu bakteri çeşidinin ölümcül sonuçlara neden olacağı da göz ardı edilemez bir konu olmaktadır. 

Baş dönmesi, halsizlik, ağızda kuruluk, boğaz ağrısı, nefes zorluğu, baş ve boyun bölgelerinde tutulmalar bu bakteri çeşidinin başlıca belirtileri arasında yer almaktadır. 

Buzdolaplarında bakteri üremesiyle meydana gelen koku Arçelik buzdolabı kokusunu gidermek konusunu sıkça karşımıza çıkarmakta ve bu konunun doğru yanıtı ancak yetkili kuruluşlar tarafından doğru hizmet ile sağlanabilmektedir. 

Nitekim; kokuya sebep olan bakteri üremesi hem günlük hayatta insanların kullanım alanlarının rahatsız edici şekilde kokmasına hem de insan sağlığının ciddi boyutta tehlikeye atılmasına neden olacaktır.

İnsan sağlığını tehlikeye atan bu bakteri çeşitlerinin bir an önce yok edilerek dolabın sağlıklı kullanımına kavuşturulması gerekmektedir.

Bakteri üremesinden kaynaklı kokuya maruz kalınmaması için buzdolaplarının markası ve çeşidi ne olursa olsun 3 ayda bir düzenli olarak yetkili kuruluşlar tarafından temizliğinin yaptırılıyor olması gerekmektedir. 

Kokuya maruz kalmış olan Arçelik buzdolabı kokusunu gidermek ancak bakterilerin yetkili kuruluşlar tarafından yok edilmesi ile mümkün olmakta ve buzdolabının sağlıklı kullanımına devam edilebilmektedir. Bu temizliğin uzun ömürlü olabilmesi için devamlılığına ve düzenli olmasına dikkat edilmelidir. 

Tekdez V.İ.P; TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi ile konusunda uzman, uygulanacak yöntem ve metotlara hakim eğitimli ekipleri tarafından kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.  

Firmamız ile iletişime geçerek müşteri danışmanlarımızdan detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi sonrası uzman ve eğitimli ekiplerimiz tarafından verilecek olan profesyonel hizmetimiz için randevunuz oluşturulabilecektir.

Randevu gününde müşteri tarafından yapılması istenen işlem yalnızca buzdolabının, ekiplerimize tüm elektrikle bağlantıları kesilerek ön temizlik yapılmış şekilde ve buzluk kısmındaki buz eritilmiş olarak boş teslim edilmesi gerekliliğidir. 

Devamında uygulanacak hizmetler ekiplerimiz tarafından kontrollü ve doğru uygulamalar ile sağlanacaktır. 

Doğru yöntem ve tekniklerde uzman ekipler tarafından Arçelik buzdolabı kokusunu gidermek için güvenilir ve kaliteli hizmet sağlanacaktır.
Temizlik hizmetinde, öncelikle elektrikle tüm bağlantıların kesildiği kontrol edilecektir. Temizliğin ikinci aşamasında suda seyreltilmiş hidrojen peroksit ile dolabın tüm yüzeyleri silinecektir. 

5 dakikalık bekleme süresi hidrojen peroksit uygulamasının dolabın içerisinde oluşmuş olan bakteri, patojen ve mantarlara etkisini gösterebilmesi için ekiplerimiz tarafından uygulanacak yöntemler arasında yer almaktadır. 

Uygulamanın devamında dolabın içerisi ıslak temiz bir bezle silinmektedir. Amaç dolabın tamamen bakterilerden arındırılabilmesidir ve bu nedenle uygulanacak yöntemler hidrojen peroksit sonrası ozonlama işlemi ile tamamlanmalıdır. 

Ozonlama işlemi için ozonlama nötralizatörleri buzdolabının buzluk kısmı ve içerisine kurularak temizlik hizmetine devam edilecektir.

Hidrojen peroksit ve dolabın buzluk kısmı ve içerisine kurulacak olan ozonlama nötralizatörleri ile hizmet verilmekte ve bu işlemler yaklaşık 30-40 dakika aralığında sürmektedir.

Buzdolabının içerisine 5000 mg ve buzluk kısmına 2000 mg ozonlama nötralizatörleri kurulmaktadır. Buzdolabının mümkün olduğunca kapağının kapatılması ile 5-10 dakika kadar süren ozonlama işleminden sonra buzdolabının kapısı açılarak nötralizatörler dolap içerisinden çıkarılmaktadır. 

Tüm bu yöntem ve metotlar son olarak buzdolabının 5 dakikalık havalandırılması ile bitirilmektedir. 

Uygulanan doğru yöntem ve teknikler ile buzdolabı bakteri, patojen ve mantarlardan arındırılmış şekilde sağlıklı kullanıma teslim edilmekte, buzdolabının öncesi ve sonrası resimleri tarafınıza aktarılarak güvenilir hizmet açıkça paylaşılmaktadır.

Firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, marka tescilleri ve güncel portör muayene raporları, iş sağlığı ve güvenliği sertifikaları, hijyen ve mesleki yeterlilik sertifikaları eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipler ile profesyonel hizmet vermektedir.

Tekdez V.İ.P ile iletişime geçerek günlük hayatta önemli bir ihtiyaç unsuru olan buzdolabının bakterilerden arındırılması sonucu kokusuz ve sağlıklı kullanımı güvenilir olarak sağlanabilmektedir. 

Tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak verilecek güvenilir ve kaliteli hizmetimizden destek talep edebilirsiniz. 

Arçelik buzdolabı kokusunu gidermek yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olan Tekdez V.İ.P ile mümkün olmaktadır. 

Bakterilerden arındırılmış, kokusuz ve sağlıklı buzdolabı kullanımı hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2024