ARÇELİK 1150 GD SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ

ARÇELİK 1150 GD SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ

Arçelik 1150 gd su sebili temizliği; Günümüzde çok çeşitli özelliklerde su sebilleri üretilmektedir.

 

Her insanın farklı kullanım alışkanlıkları ve nerde kullanacağına göre, ürün tercihleri de değişmektedir. Farklı markaların piyasaya sunduğu model tiplerinden birisi olan arçelik 1150 gd su sebili, 19 litrelik gizli damacanalı orta boy ev tipi bir su sebilidir.

 

Sebiller sadece suyu soğuk ve sıcak vermek üzere programlanıp tasarlanmıştır. Arçelik 1150 gd su sebilinizi kullanırken nelere dikkat etmelisiniz.

 

Öncelikle ürünü direk güneş ışığı alabilecek şekilde veya fırın, kalorifer, bulaşık makineleri gibi ısı yayan cihazların yanına yakınına yerleştirmeyin. Bu durumda ısınan sebilin içerisinde bulunan suyun zamanla suyun içerisinde yapısında bulunan organik partiküller, mineraller bakterilerin oluşmasına sebep olur.

 

Daha sonrasında da güneş ışığı maruziyeti devam ettikçe yosunlaşma başlar. Sebilin içersindeki suda tat, koku, renk değişimleri oluşur. Su sebiliniz bu hale geldiğinde temizlik ve dezenfeksiyonunu yaptırmadan kullanmamalısınız. Firmamız yetkili alanında etkin, güvenilir bir kuruluş olarak Arçelik 1150 gd su sebili temizliği ve diğer dezenfeksiyon hizmetlerini vermektedir.                

 

Su sebilinizi dış alanlarda ve banyo gibi nemli rutubetli ortamlarda bulundurmanız, sebilin açık gözenekli filtrelerinden, parçalarından, açık havadaki toz, kum diğer ince zerrecik halinde olan çeşitli maddelerin girmesine ve birikerek sebilinizin kirlenmesine yol açar.Banyo gibi nemli ortamlarda bulunan sebillerin de elektronik aksamları nemle ve tozla daha çok kirlenip daha kısa sürede kullanılmaz hale gelebilir ve dezenfeksiyonunun uzman yetkili bir firmaya yaptırmanız gerekmektedir. Sebilinizi evinizde yaptığınız temizlik yöntemleri olan, karbonat, sirke yada başka deterjan dediğimiz kimyasal maddelerle kendiniz temizlemeye kalkarsanız, hem aksamlarına zarar verebilir hem de yeterli hijyen ve dezenfeksiyonu sağlayamazsınız.

 

Arçelik 1150 gd su sebili temizliği


Bu nedenle sebilinizi  doğru onaylı dezenfektanlar kullanan,yetkili doğru güvenilir dezenfeksiyon firmalarına temizletmeniz en doğru karar olacaktır.

Yüksek teknoloji ile üretilmiş bir model olan arçelik 1150 gd su sebili temizliği ve dezenfeksiyonu düzenli aralıklarla periyodik olarak yapıldığında her şeyden önce sağlıklı su kullanımı sağlanıp, sebilinizin çok daha verimli çalışması artı mekanik aksamlarını kirli suyun korozyonundan da korumuş oluyorsunuz.

 

Su sebilinizi ilk kullanırken mutlaka kullanım kılavuzuna göre gerekli ayarlamaları yaparak, uygun düz kuru bir zemine yerleştirip, yukarda bahsettiğimiz durumlara dikkat ederek kullanırsanız, sebiliniz uzun ömürlü olacak, içerisindeki suyun kalitesi ve sağlığı da korunmuş olacaktır.

 

Sebil ve su dezenfeksiyonu hizmeti veren firmaların yetkili, alanında uzman, güvenilir olduğunu gösteren, mesleki yeterlilik eğitimleri, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, sağlık muayene tetkikleri ve raporlarının olması gerekmektedir.

 

Firmamız Tekdezvip, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere, Türkiye genelinde sunduğu sorunsuz, hızlı, müşteri odaklı uygulamaları ve deneyimli ve eğitimli uzman personeliyle, insan sağlığını korumak adına, farkının kalitesi olmasının verdiği haklı gururla, siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunmaya tüm gayretiyle devam edecektir.

 

Su sebili temizliği talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2021