ALTUS BUZDOLABI KOKU YAPIYOR

ALTUS BUZDOLABI KOKU YAPIYOR

Buzdolapları yiyecek, içecek ve benzeri gıdaların muhafaza edilmesiyle günlük hayatta önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Her alanda ihtiyaç olan buzdolaplarının birçok marka çeşidi bulunmakta ve dolap içerisinde meydana gelen koku oldukça şikâyet edilen konular arasında yer almaktadır.

Altus buzdolabı koku yapıyor konusu da buzdolabı markası olan bu çeşidinin hakkında sıkça sorular sorulması yaşanan koku problemini açıkça göstermektedir.  

Buzdolaplarının kendi içlerinde birçok çeşit ve markası bulunmaktadır. Ancak markanın kalitesi dolap içerisinde meydana gelebilecek olan kokuya engel bir nitelik taşımamaktadır. 
Kokunun sebebi temizliği yaptırılmayan dolabın içerisinde üremiş olan bakteri çeşitlerinden kaynaklı olmaktadır. 

Tekdez V.İ.P, buzdolaplarında meydana gelen bakteri üremesinden kaynaklı koku problemleri için buzdolabı ozon temizliği ve dezenfektesi ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak sağlıklı buzdolabı kullanımınıza olanak tanımaktadır.

Buzdolabı marka çeşidi olan Altus buzdolabı koku yapıyor hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için Sağlık Bakanlığı onaylı hizmet vermekte olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Altus buzdolabı koku yapıyor


Kokuya sebep olan bakteri çeşitlerinin; salmonella, ekoli, botulinum olduğu bilinmekte ve bu bakteriler ölümcül sonuçlara sebep olabilen ciddi boyutta rahatsızlıkların da sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu bakteri çeşitlerinin özellikleri ve belirtileri incelendiğinde insan sağlığını tehdit eden sonuçlara maruz kalınabileceği açıkça gözler önüne serilmektedir. 

Yeşil yapraklı bitkilerde ve koyun, sığır gibi çeşitli et gruplarında görülmekte olan ekoli bakterisi, midede kramp, dışkıda kan, ateş, ishal gibi rahatsızlıkların başlıca nedeni olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Ekoli bakterisi üremiş bir dolapta buzdolabındaki tüm ürünlerinde bu bakteri ile kaplanarak, insan vücuduna nüfus etmesi halinde rahatsızlıkların kısa sürede meydana gelmesine neden olunacaktır. 

Bu durumun ciddiyeti ve hassasiyeti göz ardı edilmemeli ve en kısa sürede yetkili bir kuruluştan destek talep edilmelidir.

Salmonella bakterisi; insan vücuduna çeşitli yollarla nüfus edebilen bir bakteri çeşididir ve ishal, kusma gibi rahatsızlıkların oluşmasına neden olmaktadır. 

Kısa sürede buzdolabından arındırılması gerçekleşmeyen bu bakteri çeşidinin insan sağlığını ciddi boyutta etkileyecek özellikte olduğu bilinmektedir.

Botulinum bakterisi; solunum kaslarını felç edebilmekte ve akabinde ölümcül sonuçlara neden olacak ciddi boyutta hasarlara neden olmaktadır.

Ayrıca sürekli baş dönmesi, halsizlik, ağızda kuruluk, boğaz ağrısı, nefes zorluğu, baş ve boyun bölgelerinde tutulmalarda bu bakteri çeşidinin başlıca belirtileri arasında yer almaktadır. 

Bakteri üremesinin neden olduğu kokunun buzdolabının içerisindeki ürünlerin kullanımı ile insan sağlığına olan etkileri büyük önem teşkil etmekte ve Altus buzdolabı koku yapıyor sorununu da beraberinde getirmektedir. 
Bu konunun doğru yanıtı ancak yetkili kuruluşlar tarafından doğru hizmet ile sağlanabilmektedir. 

Alınacak olan hizmetin yetkili kuruluş tarafından sağlanması, uygulanacak yöntemlerin doğruluğundan emin olabilmek için önem teşkil etmektedir. Nitekim kokuya sebep olan bakteri üremesi insanların kullanım alanlarının rahatsız edici şekilde kokmasına ve insan sağlığının ciddi boyutta tehlikeye atılmasına neden olacaktır.

Uygulanan yanlış yöntemlerde bakterinin farklı reaksiyonlar göstermesiyle zehirlenmelere neden olabilmektedir. 
Firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, marka tescilleri ve güncel portör muayene raporları, iş sağlığı ve güvenliği sertifikaları, hijyen ve mesleki yeterlilik sertifikaları eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipler ile profesyonel hizmet vermektedir.

İnsan sağlığını tehlikeye atan bu bakteri çeşitlerinin bir an önce yok edilerek dolabın ve dolap içerisindeki ürünlerin sağlıklı kullanımı mümkün olmaktadır.

Bakteri üremesinden kaynaklı kokuya ve çeşitli rahatsızlıklara maruz kalınmaması için buzdolaplarının markası ve çeşidi ne olursa olsun 3 ayda bir düzenli olarak yetkili kuruluşlar tarafından temizliğinin yaptırılması gerekmektedir. 

Düzenli ve periyodik olarak doğru yöntem ve metotlarda uygulanan temizlik işlemleri sonucunda bakteri üremesine olanak tanınmayacak ve rahatsız edici kokuya maruz kalınmayacaktır. 

Tekdez V.İ.P; TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi ile konusunda uzman, uygulanacak yöntem ve metotlara hakim eğitimli ekipleri tarafından kaliteli ve güvenilir hizmet vermenin haklı gururunu taşımaktadır. 

Kokuya maruz kalınmış olan Altus buzdolabı koku yapıyor problemi bakterilerin yetkili kuruluşlar tarafından yok edilmesi ile mümkün olmakta ve buzdolabının sağlıklı kullanımına devam edilebilmektedir. 

Bu temizliğin uzun ömürlü olabilmesi için devamlılığına ve düzenli olmasına dikkat edilmelidir. 
Firmamız ile iletişime geçerek müşteri danışmanlarımızdan buzdolabı koku problemleriniz hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. 

Detaylı bilgi sonrası uzman ve eğitimli ekiplerimiz tarafından verilecek olan profesyonel hizmetimiz için randevu tarihiniz belirlenecektir. 
Randevu gününde tarafınızdan yapılması istenen işlem yalnızca buzdolabının, ekiplerimize tüm elektrikle bağlantıları kesilerek ön temizlik yapılmış şekilde ve buzluk kısmındaki buz eritilmiş olarak boş teslim edilmesi gerektiğidir. 

Boş teslim edilen buzdolabı için uygulanacak hizmetler ekiplerimiz tarafından kontrollü ve doğru uygulamalar ile sağlanacaktır. 

Ekiplerimiz tarafından temizlik hizmetine öncelikle elektrikle tüm bağlantıların kesildiği kontrol edilerek başlanacaktır. İş güvenliği sağlandıktan sonra temizliğe suda seyreltilmiş hidrojen peroksit ile dolabın tüm yüzeyleri silinerek devam edilecektir. 

Dolabın içerisinde oluşmuş olan bakteri, patojen ve mantarların yok edilmesi için uygulanan hidrojen peroksitin etkisini gösterebilmesi için 5 dakika kadar beklemeye alınacaktır. 

Uygulamanın devamında dolabın içerisi ıslak temiz bir bezle silinmekte ve dolabın tamamen bakterilerden arındırılabilmesi için uygulanacak yöntemler hidrojen peroksit sonrası ozonlama işlemi ile tamamlanmaktadır.

Ozonlama işlemi için ozonlama nötralizatörleri iki uygulama halinde kurulacaktır. Bu uygulamalar buzdolabının buzluk kısmı ve içerisine kurulması şeklinde olacak ve temizlik hizmetine devam edilecektir.

Hidrojen peroksit sonrası dolabın buzluk kısmı ve içerisine kurulacak olan ozonlama nötralizatörleri ile hizmet verilmekte ve bu işlemler yaklaşık 30-40 dakika aralığında sürmektedir.

Buzdolabının içerisine 5000 mg ve buzluk kısmına 2000 mg ozonlama nötralizatörleri kurulmakta ve buzdolabının mümkün olduğunca kapağının kapatılması ile 5-10 dakika kadar süren ozonlama işleminden sonra buzdolabının kapısı açılarak nötralizatörler dolap içerisinden çıkarılmaktadır. 

Tüm bu yöntem ve metotlar son olarak buzdolabının 5 dakikalık havalandırılması ile buzdolabı sağlıklı kullanıma teslim edilmektedir. 
İş bitiminde buzdolabının öncesi ve sonrası resimleri tarafınıza aktarılarak güvenilir hizmet açıkça paylaşılmaktadır. 

Günlük hayatın yoğunluğundan kaynaklı unutulabilecek olan temizlik hizmet tarihi firmamız tarafından CRM’ de takibe alınarak zamanı yaklaştığında tarafınıza bilgi verilmekte ve talebinizle birlikte temizlik hizmeti tekrarlanmaktadır. 

Böylelikle bakteri üremesi sonucu yaşanabilecek koku problemlerinin önüne geçilmektedir. 

Tekdez V.İ.P ile iletişime geçerek günlük hayatta önemli bir ihtiyaç unsuru olan buzdolabının bakterilerden arındırılması sonucu kokusuz ve sağlıklı kullanımı ve takibi güvenilir olarak sağlanabilmektedir. 

Tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak verilecek güvenilir ve kaliteli hizmetimizden destek talep edebilirsiniz. 

Altus buzdolabı koku yapıyor problemleriniz ve çözümü için yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi olan Tekdez V.İ.P ile iletişime geçebilirsiniz. 

Bakterilerden arındırılmış, kokusuz ve sağlıklı buzdolabı kullanımı hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

DİĞER BLOGLAR
Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2024