KİLİS MERKEZ Su Sebili Temizliği

ANA SAYFA » Bölgelerimiz » KİLİS MERKEZ Su Sebili Temizliği

KİLİS MERKEZ Su Sebili TemizliğiKİLİS MERKEZ bölgesine özel Su Sebili Temizliği hizmetimiz aktif durumdadır. KİLİS MERKEZ Su Sebili Temizliği olarak adlandırılan kurumsal ekibimizden hızlı teklif alarak anında çözümlere ulaşabilirsiniz. İnsan ve doğal yaşamın hayat kaynağı olan su yaşamın devam etmesi için gerekli en ana maddedir.

Doğaya insanların yaşama can veren, insan hayatı için de en gerekli besinlerden biridir. Susuz bir yaşam düşünülemeyeceği gibi kalitesiz ve sağlıksız bir suyla da hayat sürdürülemez.

KİLİS MERKEZ Su Deposu Temizliği
 
Canlıların yapılarını oluşturan, büyüme gelişme ve hayatlarını sürdürebilmeleri en önemli yaşam kaynağıdır Dünyamızın da gezegenimizin dörtte üçü sularla kaplı olsa bile, içilecek su kalitesi tuz oranı ve insan yaşama için gerekli değerleri çok farklıdır. İnsan bedeni gün içinde aldığı besinleri hazmetmesi ve metabolik olarak onları faydalı hale dönüştürmesi için su tüketir. Beslenme ve normal bir yaşamın sürmesi için insan bedenine PH değeri uygun ve insan bedenine uyum sağlayan su olması gerekir.

KİLİS MERKEZ Su Deposu Temizliği
 
Bunun içinde suyun özellikleri, bulunduğu ortam temizliği, arındırılmış olması ve içinde insan bedenine zararlı bakteri ya da kimyasalların bulunmaması gerekir. İçilecek yumuşaklıkta ve kalitede kokusuz olmalıdır.
 
KİLİS MERKEZ Su Sebili TemizliğiSu Sebili Nasıl Olmalıdır
 
Sebiller insan hayatını kolaylaştıran ve gereksiz su tüketimini önleyen yazın soğuk, kışın sıcak su ihtiyacını karşılayan özel makinelerdir. Kullanıma bağlı olarak, zaman içerisinde yosun tutmaktadırlar. Bu da içilen suya farklı bir tat ve farklı bir koku vermektedir. Oluşan bu bakteriler insan hayatında tehdit etmeye başlamakta, bunların önüne geçmek ve ilk günkü gibi sağlıkla kullanabilmek için periyodik temizlemeler uygulamamız gerekmektedir. Piyasada bulunan her su sebili insan sağlığına uygun olmayabilir.
 
Su sebili alırken, sağlık şartlarına uygun olduğuna, içinde kullanılan plastik ve materyallerin sağlığa zarar vermeyen doğal veya kontrollü ürünler olmasına dikkat etmelisiniz. Pas küf ve nem oluşumunu asgariye indiren özel, kaliteli üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz. Suyla temas eden kısımlarının, özellikle sıcak su ısıtan tarafının iç izolasyonun kalite standartları genelgesine uygun olması gerekmektedir. Ülkemizde ve dünyada bu standartlarda çok kaliteli ürünler üretilmektedir. KİLİS MERKEZ su sebil temizliği olarak tanınmış markaların kaliteli ve belgeli ürünlerini bakım ve temizliği başarı ile yapmaktayız.

KİLİS MERKEZSu Sebili Temizliği
 
Su Sebili Temizliği Neden Önemlidir? 
 
Evlerimizde ve iş yerlerimizde bulunan su sebillerinin içerisinde su uzun süre beklemektedir. Bu nedenle suyun kimyasal yapısı bozulmakta veya uzun süre temizlenmeyen sebiller içerilerinde bakteri üretmektedir. Bu bakteri ve zararlı maddeler de insan sağlığını tehdit etmektedir. Bunun oluşmaması, içilen suyun kalitesini düşmemesi ve aynı zamanda koku oluşmaması için sebillerin düzenli temizlenmesi gerekmektedir.
 
Temizliğini kişisel olarak kendimiz de evde yapabilirsiniz. Veya tam yetkili ve insan sağlığına zarar vermeyen teknikleri kullanan firmalarla da çalışabilirsiniz. Su sebili temizliği göründüğü kadar basit ve kolay değildir. Çünkü içerisinde bulunan nem ve atıklar küflenme, bakteri oluşumu ve çeşitli hastalıklara yol açabilecek durumlar oluşabilmektedir.

KİLİS MERKEZ Su Deposu Temizliği
 
Ozonla Su Sebili Temizliği
 
KİLİS MERKEZ Su Deposu Temizliği HizmetiOzonla su sebili temizliği teknik ekipler tarafından yapılmaktadır. Bu işlem dezenfekte ederken, içinde bulunan kalıntıları yok etmektedir. Sebilin içindeki bulunan atıklar, kireç, küf ve bakteri gibi, bunların hepsini ozon gazı temizliği ile çok kısa bir sürede yapılabilmektedir. Güvenliğiniz için bu işin ehli olan uzman yetkili kişilerden destek almalısınız. Sebil temizliğinizi düzenli aralıklarla, aylık veya üç aylık dönemlerde yaptırmalısınız.
 
Sert kimyasallar kullanmak su sebilini temizlemek yerine iç dizayn yapısını ve kaplamaların özelliklerini bozabilir. Buda zamanla su sebili iç bölümlerinde paslanma ve çürümelere yol açmaktadır. Ozonla su sebili temizliği makinenizin hiçbir ana ve yan parçasına zarar vermez. Aksine iç kısım ve borularında oluşmuş katı ve sert atıkları bile çözümleyerek buhar sistemi ile dışarı atmaktadır.
 
Su buharı İle Sebil Temizliği
 
Buhar yöntemi ile su sebili temizliği yapılırken yüksek orandaki sıcak su buharıyla sistemler temizlenir. Bakteri ve küfler yok edilir. Bu uygulamanın arkasından tekrar bir ozon gazı verilerek kalabilecek diğer kalıntılar ve bakteriler yok edilir. Su sebili temizliği sebilinin kullanıma bağlı olarak 3 aylık veya aylık dönemlerde su sebili temizliği yaptırılmalıdır. KİLİS MERKEZ merkezli Su sebili tamir ve bakımı yapan firma olarak tüm bölgeye hizmet sunmaktayız. Düzenli ozon gazı ile temizlenen su sebillerinde bakteri oluşumun önüne geçilmektedir. Zamanla bu bakteri ve koku sebilin iç borularında yeşerme yapmaktadır. Ozonla birlikte uygulanan su buharı işlemi de iç kısımları tamamen dezenfekte ederek sağlıklı bir temizlik sağlar
 
Su Sebili Temizliği Ve Bakımını Kimler Yapabilir?
 
Su sebili bakım ve temizliğini yetkili firmalar yapabilir. KİLİS MERKEZ merkezli firma olarak bu yetki ve belgeleri haiziz. Bu belgeler öncelik KİLİS MERKEZ Ticaret Odası kaydı, vergi mükellefiyeti ve faaliyette bulunduğu durumlar içerisinde ise 901 marka tescili ve kalite belgeleridir. Bunların dışında ise portör muayene kayıtları, mesleki yeterlilik belgeleri, hijyen belgeleri ve İSG sertifikaları gibi belgelerin bulunması gerekmektedir. KİLİS MERKEZ bölge su sebili temizleme hizmeti olarak tüm yetki ve belgeleri ve tüm kalite standartlarına sahibiz.
 
Su Sebili Temizliği Ve Bakım fiyatları
 
Su sebil bakım, tamir ve temizleme ücretleri belirli kurallara istinaden belirlenir. Kullanılan sebilinin büyüklüğü, sebilinin kaç tane olduğu, hepsinin aynı yerde olup olmadığı ya da değişik yerlerde bulunmasına göre fiyat değişmektedir. KİLİS MERKEZ su sebili temizliği tüm KİLİS MERKEZ bölgesine su sebil temizleme, tamir ve bakım hizmeti vermektedir. su sebili temizliği KİLİS MERKEZ şehir merkezi bakım ve temizlik ustaları ve KİLİS MERKEZ bölgesi sebil ekipleri ile siz müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Ayrıca kullanılan su sebili sanayi tipi yani büyük oteller, lokantalar, iş yerleri için ise su sebili temizliği ücreti daha farklı uygulanmaktadır. Çünkü bu tip makinelerin temizlenme süresi ve bakımı daha uzun emek ve saatler gerektirmektedir.

Su Sebili Temizliği KİLİS MERKEZ
 
Su Sebili Temizliği Nerede Yapılır?
 
KİLİS MERKEZ merkezli temizleme işlerini ve KİLİS MERKEZ su sebil temizliği işlemini firma olarak su sebilinin bulunduğu mekânda yapmaktayız. Su sebillerini bulunduğu ortamda her hangi hijyen kuralını aşmadan çok kısa bir süre içinde yapmaktayız. Çok özel ve istisnalı durumlarda su sebilini firmaya götürerek temizlenir. Arıza ve aksi bir durum görülen su sebilleri, bu arıza veya aksi durum giderildikten sonra ozon gazı ve sıcak su buharı yardımıyla temizlenir.

ÖNCESİ
KİLİS MERKEZ Bölgesinde Verilen Su Sebili Temizliği Öncesi Kirli Görünüm Aşağıdaki Gibidir
Su Sebili Temizliği KİLİS MERKEZ

SONRASI
KİLİS MERKEZ Bölgesinde Verilen Su Sebili Temizliği Sonrası Temiz Görünüm Aşağıdaki Gibidir 

Su Sebili Temizliği KİLİS MERKEZ Temiz Görünüm

Su Sebili Temizliğinin Sağlık Açısından Faydaları
 
Düzenli temizlenen su sebilleri, koku yapmaz, yosun tutmaz, su içine sebilin içinde biriken atık maddeler karışmaz. Kimyasal hiç bir ürün kullanılmadığı için kalıtı olmaz ve su sağlıklı içilir bir tat ve kokuda olur. Ayrıca yosun ve yeşerme zamanla toksit bir durum ortaya çıkaracağından bulantı, kusma veya karın ağrısına sebep olmaktadır. KİLİS MERKEZ su sebili temizliği firması olarak insan sağlığı bizim önceliğimizdir.
 
Yapılan ve uygulanan tüm işlemler gerekli talimatlara ve sağlık bakanlığı uyarılarına göre yapılmaktadır. Evinizde bulaşık deterjanı, sirke, çamaşır suyu ve çeşitli kimyasallarla su sebili temizliği iyice arındırma yapamayacağınız için suda koku, tat bozukluğu ve bedenen zararlara sebep olabilmektedir. Ev ortamında sizin yaptığınız su sebili temizliği aşırı su tüketimine yol açacağı gibi hijyenik olmayacaktır.
 
KİLİS MERKEZ Su Sebili Temizliği
 
KİLİS MERKEZ su sebili temizli olarak bütün su sebili markaların temizliği, bakımı, onarımı ve tamiri gibi işlemlerini yapmaktayız. Ayrıca KİLİS MERKEZ bölgesinde faaliyet gösteren tüm özel, kamu kurum ve kuruluşlarınız hizmet sunmaktayız. Kalifiye ve yetkili servis elemanlarımız ile sorunlarınızı anında çözüyoruz.

KİLİS MERKEZ Su Sebili Temizliği Öncesi Sonrası
 
KİLİS MERKEZ su sebili temizliği firmasında çalışan tüm personelimizin kapalı yerde, yüksek alanda ve özel bakım ve itina gerektiren tüm alanlarda tam yetkili belgeleri bulunmaktadır. Ekiplerimiz sizlere yetki ve kalite standartlarında ustaca çözümler sunmaktalar. KİLİS MERKEZ su sebili temizliği hizmeti ile sadece zararları atıklardan ve bakterilerden değil, su sebili iç haznesinde oluşan kireç, yosun ve zararlı atıklardan su sebillerini temizliyoruz. Temizlik sonrası herhangi bir konuda soru ve görüşlerinize anında cevap veriyor ve çözüm üretiyoruz.

Tekdez V.İ.P. hizmetlerinin kalite yönetim sisteminin İSO 9001 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiştir.
Tüm hakları firmamıza aittir.
Hizmetlerimizde teorik ve pratik eğitim alarak Tekdez firmasını temsil etmekteyiz.
© Copyright 2004 | 2024